Depositphotos_265171930_xl-2015.jpg

MOKYMAI

APIE KURSUS

Pasaulyje, kur darbo vieta gali būti tiek namų, tiek biuro ar studijos aplinka, gerokai nutolusi ne tik nuo miesto centro, bet ir apskritai nuo bet kokio miesto. O laiko taupymas ir efektyvus jo paskirstymas yra vienas kritinių aspektų lemiančių produktyvų ir rezultatyvų individualaus specialisto bei visos komandos darbą. Naujų žinių įgijimas, plėtimas arba jų tobulinimas nuotoliniu „Live Online“ būdu yra pasirinkimas, suteiksiantis galimybę mokytis ir tobulėti nepaliekant darbo / namų aplinkos ir neskiriant papildomų laiko ir finansinių resursų kelionėms.

LIVE ONLINE

Mūsų – CGISCIENCE mokymų centro, „Live Online“ nuotoliniai mokymai yra vedami profesionalių mokymo instruktorių „virtualioje klasėje“, kur, kaip ir fizinėje klasėje, visa mokymų medžiaga rodoma ir aiškinama realiu laiku. Mokymų instruktoriai į dalyviams kylančius klausimus atsako ir visą reikiamą pagalbą suteikia iš karto, kai tik atsiranda poreikis. 
Plačiau apie mūsų mokymo centro organizuojamus nuotolinius Live Online mokymus kviečiame skaityti čia.

SketchUp Pro ir V-Ray

SketchUp Pro ir V-Ray 5 – tai tandemas, kurį 3D vizualizacijos kūrimo darbo eigoje naudoja tiek pradedantys specialistai, tiek profesionalai. Naudojantis SketchUp – nesudėtingu, tačiau išties galingu projektavimo / modeliavimo įrankiu, ir V-Ray 5 for SketchUp - vienu moderniausių vizualizavimo sprendimu, galima sukurti išbaigtą interjero ir eksterjero 3D projektą, kuris atrodys ne tik realistiškai, bet ir bus paruoštas post-produkcijai.
Mokymo kurso metu išmoksite dirbti naujausiomis projektavimo / modeliavimo, apšvietimo ir medžiagų kūrimo įrankiais bei susipažinsite su jų funkcionalumais. Visa tai padės perprasti darbo eigą, kuri padės ne tik sutaupyti laiko kuriant projektus, bet ir perkelti juos į kitą lygį.

SketchUp Pro ir V-Ray

3D interjero ir architektūros projektavimo ir vizualizavimo kursai

Kursų trukmė

32 akad. val.

Sausio 19, 21, 24, 26 d. (9:00 - 16:30)

V-Ray for SketchUp

SketchUp projektų vizualizavimas V-Ray sprendimu, tai šiuolaikiška, patogi ir viena populiariausių darbo eigų. Tačiau nemaža dalis specialistų vis dar negeba šio sprendimo išnaudoti taip, kad išgauti tinkamą ir gražų scenos apšvietimą, o tekstūros atrodytų kokybiškai ir realistiškai. O kur vis dar neatrastas V-Ray 5 teikiamų post-produkcijos įrankių potencialas.
Todėl mokymų metu išsamiai susipažįstame su visais V-Ray 5 for SketchUp įrankiais ir jų funkcionalumais. Taip pat aiškinamės V-Ray 5 turimos medžiagų bibliotekos teikiamais privalumais. O dėstomą medžiagą iškart taikydami praktiškai, mokomės suprasti ir gauti kuo aukščiausia galimą rezultatą.

V-Ray for SketchUp

Interjero ir architektūros vizualizacijų kūrimo kursai

Kursų trukmė

16 akad. val.

Sausio 24, 26 d. (9:00 - 16:30)

Substance 3D Sampler


Kuriant architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir kitų sričių projektus 3D vizualizavimo ir modeliavimo programinėmis įrangomis ypač svarbiu aspektu tampa projekto realistiškumas. Substance 3D Sampler – tai programinė įranga, leidžianti sukurti ir naudoti kokybiškas ir unikalias gaminių tekstūras suteikiančias visiems projektas realistiškumo. Didžiausias šio spendimo privalumas - sukurtas tekstūras ir medžiagas galima naudoti visose programinėse įrangose – 3ds Max, Maya, Revit, Blender, Rhino, V-Ray ir kt. Mokymų metu išmoksite kurti aukštos kokybės, foto-realistines ir universalias medžiagas, skirtas įvairių industrijų projektų kūrimui. Mokymų eigoje įgysite reikiamų praktinių įgūdžių, leidžiančių sukurti tekstūras iš nuotraukų, paveikslėlių ar išmanios bibliotekos, taip pat išmoksite sukurtas medžiagas ir tekstūras pritaikyti savo naudojamoje programinėje įrangoje.

Substance 3D Sampler

Fotorealistinių medžiagų kūrimas skirtas vizualizacijoms kursai

Kursų trukmė

16 akad. val.

Sausio 27, 28 d. (9:00 - 16:30)

Autodesk 3ds Max

Viena populiariausių architektūros bei interjero 3D vizualizacijų kūrimo darbo eiga apima tokius modeliavimo ir vizualizavimo sprendimus, kaip 3ds Max ir V-Ray 5 for 3ds Max. Šiais programiniais sprendimais galima sukurti interjero ir eksterjero scenas kuriose būtų tiek paprastų, tiek itin sudėtingų ir įmantrių formų objektų, padengtų aukščiausios kokybės medžiagomis ir tekstūromis.
Šių mokymų metu mokysitės kurti skirtingo sudėtingumo 3D modelius, realistiškas medžiagas bei įvairius apšvietimo scenarijus. Pritaikydami dėstomą medžiagą praktiškai – kuriant mini projektą, sužinosite, kaip visa tai sudėti į vieną visumą – interjerą arba eksterjerą. Kurdami mini projektą ne tik susipažinsite su 3ds Max ir V-Ray 5 įrankiais, tačiau kartu sužinosite apie jų taikymo principus.

Autodesk 3ds Max

3D interjero ir architektūros modeliavimo ir vizualizavimo kursai

Kursų trukmė

40 akad. val.

Vasario 7, 8, 9, 10, 11 d. (9:00 - 16:30)

Corona Renderer

Corona Renderer - vienas populiariausių vizualizavimo įrankių skirtų 3ds Max programinei įrangai. Architektūros, interjero ir produktų projektų 3D vizualizavimas ir realistiškai atrodantis atvaizdavimas neatsiejamas nuo Corona Renderer priedo. Carona Renderer programinės įrangos priedo gamintojai išleido naują priedo versiją, kurioje patobulinti ankstesnieji ir įdiegti nauji įrankiai, leidžiantys naudotojui pasiekti maksimaliai aukšto kuriamų darbų rezultato. Mūsų komanda parengė Corona Renderer mokymų programą, kuri apima apšvietimo, tekstūravimo ir foto-realistinių medžiagų kūrimo sprendimus. Mokymų metu suteiksime žinias kaip naudotis ir valdyti modernius Corona Renderer įrankius kurių pagalba gebėsite sukurti kelis skirtingus scenos apšvietimo scenarijus ir juos kaitalioti realiu laiku; kurti, koreguoti ir naudoti ne tik savo kurtas bet ir interaktyvios Corona Renderer bibliotekos siūlomas medžiagas ir jų šablonus; Corona Renderer priedo pagalba atlikti sluoksnių maišymą ir post-produkciją.

Corona Renderer

Produkto, interjero ir architektūros vizualizacijų kūrimo kursai

Kursų trukmė

16 akad. val.

Vasario 10, 11 d. (9:00 - 16:30)

V-Ray for 3ds Max

Architektūrinio ir interjero projektų vizualizavimas, kuriant profesionalias, realistiškai atrodančias 3D vizualizacijas, daugeliui profesionalų yra neatsiejama nuo V-Ray for 3ds Max darbo eigos. O naujausioje V-Ray 5 for 3ds Max versijoje įdiegti nauji ir patobulinti ankstesni įrankiai, sukuria aplinką, kurioje galima kurti ir siekti aukščiausio rezultato.
Mokymų metu išmoksite naudotis moderniausiais V-Ray 5 įrankiais, kuriais galėsite: realiu laiku keisti scenos apšvietimą bei sukurti kelis jų scenarijus; kurti, koreguoti ir interaktyviai peržiūrėti aukštos kokybės medžiagas bei taikyti esamas V-Ray 5 medžiagų bibliotekos medžiagas ir jų šablonus; atlikti V-Ray sluoksnių maišymą ir post-produkciją.

V-Ray for 3ds Max

Interjero ir architektūros vizualizacijų kūrimo kursai

Kursų trukmė

16 akad. val.

Vasario 10, 11 d. (9:00 - 16:30)

Autodesk Maya

Autodesk Maya, tai sprendimas puikiai tinkantis kurti tiek plačiajai auditorijai puikiai atpažįstamas 3D animacijas su juose esančiais animuotais 3D personažais, tiek mokslo srities atstovams, norintiems vizualiai atvaizduoti tam tikrus biologinius, biocheminius, cheminius, fizikinius ir kitokius procesus ar reakcijas.
Mokymų metų susipažinsite su Maya sprendimo pagrindiniais įrankiais ir funkcijomis, reikalingų kurti 3D modelius, juos animuoti bei simuliuoti. Taip pat išmoksite scenos geometrijos ir modelių topologijos pagrindus. O visą šią informaciją mokysitės taikyti, mokymų metu nuolat atlikdami praktines užduotis. Kurių pabaigoje būsite sukūrę savo pirmąjį mini projektą, jei esate pradedantis, arba patobulintą asmeninį projektą, jei esate pažengęs Maya naudotojas.

Autodesk Maya

3D modeliavimo, animavimo ir simuliavimo kursai

Kursų trukmė

24 akad. val.

Vasario 7, 8, 9 d. (9:00 - 16:30)

Unreal Engine

Unreal Engine 4 (UE4) realaus vizualizavimo darbo eiga sparčiai keičia ne tik architektūroje, bet ir visoje AEC industrijoje nusistovėjusius standartus. Vis daugiau šios industrijos atstovų, naudojantis DatasDmith technologija, savo 3ds Max, SketchUp Pro, Revit, ArchiCAD bei kitose aplinkose kurtus projektus kelia į UE 4 norėdami gauti ne tik 3D vizualizacijas, bet ir animacijas, virtualų turą.
Mokymų kursų metu žingsnis po žingsnio sužinosite kaip paruošti projekto medžiagą, kurtą kituose modeliavimo ir projektavimo sprendimuose, perkėlimui į UE4 aplinką ir kaip atlikti realaus laiko vizualizavimą – sukurti apšvietimą, medžiagas bei interaktyvumą. O kurso pabaigoje, iš mokymų metu kurto architektūros ar interjero mini projekto, gausite Jums reikiamą produktą (-us) – 3D vizualizaciją, video įrašą ir (arba) interaktyvią virtualios realybės aplinką.

Unreal Engine

3D realaus laiko vizualizavimo kursai

Kursų trukmė

24 akad. val.

Sausio 19, 21, 24 d. (9:00 - 16:30)

Substance Suite

Kokybiškos ir unikalios tekstūros, nepriklausomai nuo industrijos kuriai projektas yra vizualizuojamas, yra būtinybė siekiant sukurti profesionalų ir realistiškai atrodantį darbą. O kuriant projektus skirtingais projektavimo ir modeliavimo sprendimais, kaip 3ds Max, Maya, Revit, Blender, Rhino, V-Ray ir pan., ypatingai tampa svarbu, jog sukurtos tekstūros būtų ne tik lengvai pasiekiamos ir koreguojamos, tačiau būtų panaudojamos įvairiuose projektuose, kurtų skirtingais programinėmis įrangomis.
Būtent šio kompleksinio kurso metu išmoksite kurti aukštos kokybės, foto-realistines, universalias medžiagas, skirtas interjero, architektūros ir kitų industrijų projektams vizualizuoti.

Substance Suite

Fotorealistinių medžiagų kūrimas skirtas vizualizacijoms kursai

Kursų trukmė

40 akad. val.

Vasario 17, 18, 19 d. (9:00 - 16:30)

Tarp mūsų skelbiamų mokymų nerandate Jums reikiamų? CGISCIENCE komanda gali pasiūlyti individualius arba specializuotus mokymus ir tokių programinių įrangų, kaip:

Houdini FX CGISCIENCE
Redhisft CGISCIENCE
Rhino3D CGISCIENCE
After Effects CGISCIENCE
Cinema 4D CGISCIENCE
Unity3D CGISCIENCE
Blender CGISCIENCE