Autodesk 3ds Max

Autodesk 3ds Max

Gruodžio 15, 16, 17, 18, 19 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

40 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

 

APIE KURSĄ

Viena populiariausių architektūros bei interjero 3D vizualizacijų kūrimo darbo eiga apima tokius modeliavimo ir vizualizavimo sprendimus, kaip 3ds Max ir V-Ray 5 for 3ds Max. Šiais programiniais sprendimais galima sukurti interjero ir eksterjero scenas kuriose būtų tiek paprastų, tiek itin sudėtingų ir įmantrių formų objektų, padengtų aukščiausios kokybės medžiagomis ir tekstūromis.
Šių mokymų metu mokysitės kurti skirtingo sudėtingumo 3D modelius, realistiškas medžiagas bei įvairius apšvietimo scenarijus. Pritaikydami dėstomą medžiagą praktiškai – kuriant mini projektą, sužinosite, kaip visa tai sudėti į vieną visumą – interjerą arba eksterjerą. Kurdami mini projektą ne tik susipažinsite su 3ds Max ir V-Ray 5 įrankiais, tačiau kartu sužinosite apie jų taikymo principus.

3D modeliavimas

Modeliavimas Polygon metodu

3ds Max yra vienas populiariausių modeliavimo įrankių. Tačiau prieš pradedant modeliavimą svarbu pasirinkti tinkamą metodiką. Mokymuose 3D modeliavimo dalį pradėsime nuo Poly modeliavimo technikos.

3D modeliavimas

V-Ray apšvietimas

V-Ray apšvietimas

3D scenos apšvietimas yra vienas svarbiausių etapų vizualizavimo procese. Todėl džiugu, jog V-Ray turi įvairių, skirtingiems scenarijams skirtų apšvietimo šaltinių. Mokant šiais šaltiniais, tame tarpe ir HDRI apšvietimu, naudotis, projektui galima suteikti reikiamą atmosferą bei nuotaiką.

V-Ray apšvietimas
V-Ray medžiagos

V-Ray medžiagos

V-Ray medžiaga

Viena esminių foto-realistinės vizualizacijos sukūrimo sąlygų – kokybiškų medžiagų naudojimas. Čia reikia ne tik žinoti pagrindinius V-Ray for SketchUp medžiagų nustatymus, tačiau labai svarbu suprasti ir pačių medžiagų savybes – atspindžius, refrakciją, permatomumą, skaidrumą ir pan.

Vizualizavimas

Kameros nustatymai

Parinkus tinkamą kameros kampą reikia jį išsaugoti naudojant scenas. Naudojant scenas galime ne tik išsaugoti norima vizualizavimo kampą, bet ir animaciją tarp skirtingų kampų.

Vizualizavimas

Post-produkcija

Light Mix

Naujasis vizualizacijos darbo langas – Frame buffer, leidžia patogiai lyginti ir peržiūrėti savo darbų rezultatus. Todėl norėdami atlikti post-produkcijos darbus V-Ray aplinkoje, pirmiausiai reikės susipažinti su Frame buffer įrankiais ir jų veikimo principais.

Post-produkcija

CGISCINCE mokymų centre Jūs renkatės ne tiesiog mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, Jūs galite išsirinkti mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, labiausiai atitinkantį Jūsų interesus.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

400 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedančiųjų

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, inžinerijos, infrastruktūros, interjero ir produkto dizaino industrijų specialistus.

40 akad. val. trukmės Autodesk 3ds Max ir V-Ray 5 for 3ds Max mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

oficialus, tarptautinis Autodesk 3ds Max programinės įrangos gamintojo „Autodesk“ mokymų baigimo sertifikatas.

tarptautinis V-Ray for 3ds Max vizualizavimo sprendimo gamintojo „Chaos“ sertifikatas.

Autodesk 3ds Max

Kaina

400 €

Gruodžio 15, 16, 17, 18, 19 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

40 akad. val.

UŽKLAUSA

arrow&v
arrow&v
arrow&v

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
image040.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.