SketchUp Pro ir V-Ray

SketchUp Pro ir V-Ray

Sausio 19, 21, 24, 26 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

32 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

 

APIE KURSĄ

SketchUp Pro ir V-Ray 5 – tai tandemas, kurį 3D vizualizacijos kūrimo darbo eigoje naudoja tiek pradedantys specialistai, tiek profesionalai. Naudojantis SketchUp – nesudėtingu, tačiau išties galingu projektavimo / modeliavimo įrankiu, ir V-Ray 5 for SketchUp - vienu moderniausių vizualizavimo sprendimu, galima sukurti išbaigtą interjero ir eksterjero 3D projektą, kuris atrodys ne tik realistiškai, bet ir bus paruoštas post-produkcijai.
Mokymo kurso metu išmoksite dirbti naujausiomis projektavimo / modeliavimo, apšvietimo ir medžiagų kūrimo įrankiais bei susipažinsite su jų funkcionalumais. Visa tai padės perprasti darbo eigą, kuri padės ne tik sutaupyti laiko kuriant projektus, bet ir perkelti juos į kitą lygį.

Projektavimas

Pirmas žingsnis projektavime

Projektavimo sprendimas SketchUp Pro, dėka savo paprastumo ir kartu turimo didelio funkcionalumo, leidžia išvengiant sudėtingų techninių iššūkių kurti tiek paprastus, tiek sudėtingus projektus. Viskas ko reikia sėkmingam pirmam žingsniui, tai teisingos projektavimo SketchUp Pro įrankiais darbo eigos. Vadovaujantis tinkama darbo eiga, projektavimas tampa įdomus ir nekomplikuotas procesas.

Projektavimas

Komponentai

Komponentai ir grupės

Komponentai ir grupės yra svarbiausios SketchUp projekto sudedamosios dalys. Tinkamas jų panaudojimas kritiškai svarbus ne tik pačiame projektavimo procese, tačiau taip pat ir brėžinių ruošime bei vizualizavime. Negebėjimas jų atskirti ar neteisingas naudojimas lemia klaidas, kurių taisymas vėliau būna komplikuotas ir reikalaujantis daug laiko.

Komponentai
Brėžiniai

Brėžiniai

Projekto paruošimas brėžiniams

Sėkmingas kelias į 3D projekto suvaldymą yra tinkamas projekto paruošimas brėžiniams. Tam reikia paruošti etiketes (Tag's), komponentus, grupes bei scenas. Teisingai paruošus šiuos elementus, projektas sėkmingai bus perkeltas į LayOut.

Apšvietimas & Medžiagos

V-Ray

Projekto vizualizavimas vienu moderniausiu vizualizavimo sprendimu – V-Ray for SketchUp, pirmiausiai prasideda nuo V-Ray aplinkos pažinimo ir veikimo principo supratimo.

Apšvietimas & Medžiagos

Vizualizavimas

Vizualizavimas

Tinkamas kameros kampo parinkimas yra itin svarbus momentas galutiniam vizualizacijos rezultatui. Todėl patinkančius nustatytus kamerų kampus reikia išsaugoti. Tai daroma naudojant scenas. Tokiu būdu yra išsaugomi ne tik vizualizacijų, bet ir animacijai skirti kamerų kampai.

Vizualizavimas

CGISCINCE mokymų centre Jūs renkatės ne tiesiog mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, Jūs galite išsirinkti mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, labiausiai atitinkantį Jūsų interesus.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

350 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedančiųjų

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros ir interjero dizaino industrijų specialistus, tačiau puikiai tinka ir baldų gamybos bei landšafto sričių specialistams.

32 akad. val. trukmės SketchUp Pro ir V-Ray 5 for SketchUp mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

oficialus SketchUp Pro programinės įrangos distributoriaus Baltijos šalims mokymų baigimo sertifikatas.

tarptautinis V-Ray for SketchUp vizualizavimo sprendimo gamintojo „Chaos“ sertifikatas.

SketchUp Pro ir V-Ray

Kaina

350 €

Sausio 19, 21, 24, 26 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

32 akad. val.

UŽKLAUSA

arrow&v
arrow&v
arrow&v

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
image040.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.