top of page
Substance Suite

Substance Suite

Rugpjūčio 26, 27, 28 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

40 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

Vienas ir esminių elementų, kuriant profesionalias ir realistiškai atrodančias vizualizacijas - kokybiškos ir unikalios tekstūros. Substance Suite – tai tekstūrų kūrimo sprendimai, kurių pagalba sukurtos tekstūros yra ne tik unikalios, kokybiškos, foto realistinės ir lengvai koreguojamos, bet ir paprastai importuojamos ir pritaikomos skirtinguose modeliavimo/projektavimo ir vizualizavimo sprendimuose - 3ds Max, Maya, Revit, Blender, Rhino, V-Ray ir kt. Kurso metu supažindiname su pagrindiniais Substance Suite įrankiais, kurie padės sukurti aukštos kokybės, foto realistines, unikalias medžiagas, skirtas interjero, architektūros, produkto dizaino ir kitų industrijų projektams vizualizuoti.

Substance Designer

Node darbo eiga

Tekstūrų kūrimas Substance Designer sprendimu yra unikalus savo turima Node darbo eiga. Tai nėra įprasta darbo eiga lyginant su kitais medžiagų kūrimo sprendimais, tačiau būtent ji kūrybiniame procese garantuoja aukščiausią galimą lankstumą.

Substance Designer

Substance Painter

3D modelių įkėlimas

Substance Painter sprendimas leidžia piešti ant 3D modelių ir pasirinktų paviršių, suteikiant jiems tam tikrą raštą ar efektą. Sukurti modeliai paruošiami ir įkeliami į Substance Painter aplinką, kurioje tekstūros kuriamos tiesiog piešiant ant pasirinkto paviršiaus.

Substance Painter
Substance Alchemist

Substance Alchemist

Unikalių tekstūrų kūrimas

Naudojantis pažangiausiais medžiagų kūrimo ir koregavimo sprendimais, foto realistines tekstūras galima kurti paprasčiausiai keičiant jų savybes. Išmanus kūrimas leidžia net ir turintiems mažai patirties ar įgūdžių specialistams, gauti itin kokybiškas ir svarbiausia unikalias medžiagas.

Substance Source

Medžiagų biblioteka

Substance Source - foto-realistinėmis medžiagomis, pasižyminčiomis savo universalumu ir unikalumu, turtinga biblioteka. Šioje bibliotekoje esančios medžiagos turi parametrus, kuriuos keičiant kartu keičiasi ir medžiagų savybės.

Substance Source

Integracija

Unreal Engine / Unity3D

Substance Suite produktais sukurtos tekstūros ir medžiagos, vos vienu paspaudimu, lengvai integruojamos į 3ds Max, Maya ir Cinema4D aplinkas, o tai itin svarbu kai kalba pasisuka apie efektyvų laiko naudojimą ir jo taupymą.

Integracija

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

450 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedantiesiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir inžinerijos industrijų specialistus, tačiau puikiai tinka ir baldų gamybos, produkto dizaino ar kitų sričių specialistams.

40 akad. val. trukmės Substance Suite mokymų kursas, apimantis Substance: Designer, Painter, Alchemic ir Source, programines įrangas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

Substance Suite

Kaina

450 €

Rugpjūčio 26, 27, 28 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

40 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page