top of page
Vizualizacijų apšvietimas

Vizualizacijų apšvietimas

Kovo 23, 24 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

16 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

Apšvietimas – tai viena svarbiausių vizualizavimo proceso dalių. Siekiant kurti kokybiškai ir foto realistiškai atrodančias vizualizacijas, itin svarbu žinoti ir suvokti apšvietimo technikas ir metodikas, suprasti tiesioginio ir netiesioginio apšvietimo, šviesos temperatūros ir baltos spalvos balanso veikimo principus. Įsisavinus esminius apšvietimo kūrimo pagrindus ir principus ir tinkamai juos taikant scenoje, galima lengviau valdyti visą kūrimo procesą: tinkamas apšvietimo pritaikymas padeda keisti scenos apšvietimą tiek vizualizavimo, tiek post-produkcijos metu, suvaldyti kuriamą sceną ir paruošti ją įvairiems scenarijams – dieniniam ir naktiniam. 
Kurso metu, naudojant skirtingus vizualizavimo sprendimus, supažindinsime su apšvietimo technikomis, apšvietimo tipais, apšvietimo šaltiniais, jų veikimo principais ir pritaikymu.

Apšvietimo šaltiniai

Realaus laiko apšvietimo šaltiniai

Realaus laiko sprendimai - Unreal Engine ir Enscape - turi įvairius, skirtingiems scenarijams skirtus, realaus laiko apšvietimo šaltinius, kuriuos tinkamai sudėliojus sukuriama kompozicijos atmosfera bei nuotaika.

Apšvietimo šaltiniai

Apšvietimo šaltiniai

Disc, Sphere ir Plane lights

Bendrosios paskirties apšvietimo šaltiniai, skirti apšviesti scenas ir imituoti realius šviesos šaltinius, tokius kaip lempos ir lubų šviestuvai.

Apšvietimo šaltiniai
Apšvietimo šaltiniai

Apšvietimo šaltiniai

Meshlight

Meshlight apšvietimo šaltinis, skirtas paversti scenos 3D objektus į apšvietimo šaltinius.

Apšvietimo technikos

Šviesos temperatūra

Šviesos temperatūra atsakinga už šviesos šaltinių kuriamą jaukumo pojūtį, kompozicijos šiltumą ar šaltumą.

Apšvietimo technikos

Naudojami sprendimai

V-Ray

Enscape - realaus laiko sprendimas, turintis įvairius, skirtingiems scenarijams skirtus, realaus laiko apšvietimo šaltinius, kuriuos tinkamai sudėliojus sukuriama kompozicijos atmosfera bei nuotaika, sukuriami skiringi pateikimo scenarijai - naktinis ir dieninis.

Naudojami sprendimai

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

250 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pažengusiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir inžinerijos industrijų specialistus, tačiau puikiai tinka ir baldų gamybos, produkto dizaino ar kitų sričių specialistams.

16 akad. val. trukmės Vizualizavimo mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

Vizualizacijų apšvietimas

Kaina

250 €

Kovo 23, 24 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

16 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page