Substance Suite

Substance Suite

Gruodžio 13, 15, 17 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

40 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

 

APIE KURSĄ

Kokybiškos ir unikalios tekstūros, nepriklausomai nuo industrijos kuriai projektas yra vizualizuojamas, yra būtinybė siekiant sukurti profesionalų ir realistiškai atrodantį darbą. O kuriant projektus skirtingais projektavimo ir modeliavimo sprendimais, kaip 3ds Max, Maya, Revit, Blender, Rhino, V-Ray ir pan., ypatingai tampa svarbu, jog sukurtos tekstūros būtų ne tik lengvai pasiekiamos ir koreguojamos, tačiau būtų panaudojamos įvairiuose projektuose, kurtų skirtingais programinėmis įrangomis.
Būtent šio kompleksinio kurso metu išmoksite kurti aukštos kokybės, foto-realistines, universalias medžiagas, skirtas interjero, architektūros ir kitų industrijų projektams vizualizuoti.

Substance Designer

Node darbo eiga

Tekstūrų kūrimas Substance Designer sprendimu yra unikalus savo turima Node darbo eiga. Tai nėra įprasta darbo eiga lyginant su kitais medžiagų kūrimo sprendimais, tačiau būtent ji kūrybiniame procese garantuoja aukščiausią galimą lankstumą.

Substance Designer

Substance Painter

3D modelių įkėlimas

Piešimas ant 3D modelių, suteikiant jam tam tikrą raštą ar efektą, pvz., aprūdijimo, prasideda nuo modelio paruošimo ir jo įkėlimo į Substance Painter aplinką. Įkėlus modelį, toliau tekstūros kūrimas vyksta tiesiog piešiant ant pasirinkto paviršiaus.

Substance Painter
Substance Alchemist

Substance Alchemist

Unikalių tekstūrų kūrimas

Naudojantis pažangiausiais medžiagų kūrimo ir koregavimo sprendimais, foto-realistines tekstūras galima kurti tiesiog keičiant jų savybes. Išmanusis kūrimas leidžia, net turintiems labai mažai reikiamų įgūdžių, gauti itin kokybiškas ir svarbiausia unikalias tekstūras.

Substance Source

Medžiagų biblioteka

Substance Source yra foto-realistinėmis medžiagomis, pasižyminčiomis savo universalumu ir unikalumu, turtinga biblioteka. Svarbu pažymėti, jog čia esančios medžiagos turi parametrus, kuriuos keičiant kartu keičiasi ir medžiagų savybės.

Substance Source

Integracija

Unreal Engine / Unity3D

Visi minėti Substance produktai yra integruojami į 3ds Max, Maya ir Cinema4D aplinkas vos vienu paspaudimu. Tai labai svarbu, kai kalba eina apie laiko efektyvų naudojimą ir jo taupymą.

Integracija

CGISCINCE mokymų centre Jūs renkatės ne tiesiog mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, Jūs galite išsirinkti mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, labiausiai atitinkantį Jūsų interesus.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

450 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedančiųjų

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir inžinerijos industrijų specialistus, tačiau puikiai tinka ir baldų gamybos, produkto dizaino ar kitų sričių specialistams.

40 akad. val. trukmės Substance Suite mokymų kursas, apimantis Substance: Designer, Painter, Alchemic ir Source, programines įrangas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

Substance Suite

Kaina

450 €

Gruodžio 13, 15, 17 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

40 akad. val.

UŽKLAUSA

arrow&v
arrow&v
arrow&v

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
image040.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.