top of page
Corona Renderer

Corona Renderer

Rugpjūčio 13, 14 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

16 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

Corona Renderer vizualizavimo sprendimas yra neatsiejamas nuo architektūros, interjero ir produkto dizaino projektų 3D vizualizavimo ir realistiškai atrodančio atvaizdavimo. Corona Renderer gamintojai išleido naują šio sprendimo versiją, kurioje patobulinti ankstesnieji ir įdiegti nauji įrankiai, leidžiantys naudotojui pasiekti maksimaliai aukštą kuriamų darbų rezultatą. Corona Renderer kurso metu suteiksime žinių ir praktinių įgūdžių, kurie leis: kurti kelis skirtingus scenos apšvietimo scenarijus, juos keisti realiu laiku; kurti, koreguoti ir naudoti ne tik savo kurtas, bet ir interaktyvios Corona Renderer bibliotekos siūlomas medžiagas ir jų šablonus; atlikti sluoksnių maišymą ir post-produkciją Corona Renderer aplinkoje.

Corona Renderer

Corona Renderer darbo eiga

Corona Renderer yra vienas populiariausių vizualizavimo sprendimų, skirtų 3ds Max sprendimui. Norint sėkmingai naudotis šiuo įrankiu, tereikia pasiruošti tinkamą darbo eigą.

Corona Renderer

Corona apšvietimas

Corona apšvietimas

Vienas svarbiausių etapų vizualizavimo procese – 3D scenos apšvietimo kūrimas. Corona Renderer savo įrankių juostoje turi skirtingus apšvietimo šaltinius, leidžiančius sukurti skirtingus scenos apšvietimo scenarijus. Mokant tinkamai valdyti ir taikyti įrangos apšvietimo šaltinius atsiranda galimybė sukurti reikiamą vizualizacijos atmosferą ir nuotaiką.

Corona apšvietimas
Corona Renderer medžiagos

Corona Renderer medžiagos

Corona Renderer medžiaga

Kokybiškų medžiagų naudojimas – tai esminė sąlyga, norint sukurti foto-realistines vizualizacijas. Kuriant kokybiškas ir foto realistines medžiagas su Corona Renderer, reikia žinoti ne tik pagrindinius Corona Renderer medžiagų nustatymus, bet ir pačių medžiagų savybes – atspindžius, refrakciją, permatomumą, skaidrumą ir pan.

Vizualizavimas

Kameros nustatymai

Corona Renderer įrankis "scenos" leidžia išsaugoti jums tinkamą kameros kampą. Naudojant scenas galima išsaugoti daugiau nei vieną vizualizavimo kampą ir taip sukurti animacijas tarp skirtingų matymo kampų.

Vizualizavimas

Post-produkcija

Light Mix

Naujasis vizualizacijos darbo langas – Frame Buffer suteikia galimybę peržiūrėti ir palyginti savo darbų rezultatus. Norint atlikti post-produkcijos darbus Corona Renderer sprendimu, svarbu susipažinti su Corona Virtual Frame Buffer įrankiais ir jų veikimo principais.

Post-produkcija

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

250 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedantiesiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, inžinerijos, infrastruktūros, interjero ir produkto dizaino industrijų specialistus.

16 akad. val. trukmės V-Ray 5 for 3ds Max mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

Corona Renderer

Kaina

250 €

Rugpjūčio 13, 14 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

16 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page