Autodesk Maya

Autodesk Maya

Lapkričio 23, 24, 25 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

24 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

 

APIE KURSĄ

Autodesk Maya, tai sprendimas puikiai tinkantis kurti tiek plačiajai auditorijai puikiai atpažįstamas 3D animacijas su juose esančiais animuotais 3D personažais, tiek mokslo srities atstovams, norintiems vizualiai atvaizduoti tam tikrus biologinius, biocheminius, cheminius, fizikinius ir kitokius procesus ar reakcijas.
Mokymų metų susipažinsite su Maya sprendimo pagrindiniais įrankiais ir funkcijomis, reikalingų kurti 3D modelius, juos animuoti bei simuliuoti. Taip pat išmoksite scenos geometrijos ir modelių topologijos pagrindus. O visą šią informaciją mokysitės taikyti, mokymų metu nuolat atlikdami praktines užduotis. Kurių pabaigoje būsite sukūrę savo pirmąjį mini projektą, jei esate pradedantis, arba patobulintą asmeninį projektą, jei esate pažengęs Maya naudotojas.

3D modeliavimas

Modeliavimas Polygon metodu

Maya yra vienas populiariausių modeliavimo įrankių. Tačiau prieš pradedant modeliavimą svarbu pasirinkti tinkamą metodiką. Mokymuose 3D modeliavimo dalį pradėsime nuo Poly modeliavimo technikos.

3D modeliavimas

Apšvietimas & Medžiagos

Apšvietimas

3D scenos apšvietimas yra vienas svarbiausių etapų vizualizavimo procese. Todėl džiugu, jog Maya turi įvairių, skirtingiems scenarijams skirtų apšvietimo šaltinių. Mokant šiais šaltiniais, tame tarpe ir HDRI apšvietimu, naudotis, projektui galima suteikti reikiamą atmosferą bei nuotaiką.

Apšvietimas & Medžiagos
Animacija

Animacija

Animavimas su Maya

Maya yra vienas populiariausių animavimo sprendimų, kurio įrankiais galima animuoti bet kokius 3D objektus. Per mokymus aiškinsimės Maya raktų technologijos veikimo principus, o atliekant praktines užduotis, sukursime ir pirmąsias animacijas.

Simuliavimas

Cloth simuliacija

Lanksčių objektų simuliavimas yra labai įdomus ir net galime sakyti išties smagus procesas. Mokymuose išmėginsime įvairius objektų simuliavimo būdus ir pritaikysime juos prie kuriamo projekto.

Simuliavimas

Vizualizavimas

Vizualizavimo būdai

Parinkus tinkamą kameros kampą reikia jį išsaugoti naudojant scenas. Naudojant scenas galime ne tik išsaugoti norima vizualizavimo kampą, bet ir animaciją tarp skirtingų kampų.

Vizualizavimas

CGISCINCE mokymų centre Jūs renkatės ne tiesiog mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, Jūs galite išsirinkti mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, labiausiai atitinkantį Jūsų interesus.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

350 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedančiųjų

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į įvairius specialistus, mokslo atstovus, siekiančius išmokti kurti 3D modelius ir juos animuoti bei simuliuoti.

24 akad. val. trukmės Autodesk Maya mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

oficialus, tarptautinis Autodesk Maya programinės įrangos gamintojo „Autodesk“ mokymų baigimo sertifikatas.

tarptautinis V-Ray for Maya vizualizavimo sprendimo gamintojo „Chaos“ sertifikatas.

Autodesk Maya

Kaina

350 €

Lapkričio 23, 24, 25 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

24 akad. val.

UŽKLAUSA

arrow&v
arrow&v
arrow&v

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
image040.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.