top of page
Interior Modern Brick House

Vizualizavimas, tekstūravimas ir apšvietimas

Mūsų komanda yra pasiruošusi teikti aukšto lygio techninę pagalbą vizualizacijų projektams. Mes dirbame su Jūsų idėjomis, koncepcijomis ir brėžiniais, kad paverstume juos įspūdingomis vizualizacijomis, naudojant profesionalias vizualizacijų programas.

Branding Materials

Kokybiškų tekstūrų kūrimas interjero, architektūros ir produktų dizainui

Unikali tekstūrų kūrimo paslaugą, skirtą interjero, architektūros bei produktų dizainui. Mūsų paslaugos yra neatsiejama dalis kiekvieno dizaino projekto, pridedant išskirtinumo ir tikroviškumo vizijoms.

Specializacija:

V-Ray: Sukuriame aukštos raiškos tekstūras, kurios atgaivina jūsų vizualizacijas, suteikdamos realistinį ir patrauklų vaizdą.
SketchUp: Mūsų tekstūros yra pritaikytos lengvam naudojimui su SketchUp programine įranga, leidžiant greitai ir efektyviai įgyvendinti jūsų idėjas.
3DS Max: Mes siūlome išsamias ir detalizuotas tekstūras, kurios puikiai tinka sudėtingiems 3DS Max projektams.
Revit: Mūsų tekstūros padeda sukurti tikroviškas ir įtaigingas architektūros vizualizacijas, naudojant Revit.
Enscape: Pasirūpiname, kad mūsų tekstūros būtų optimizuotos Enscape renderiui, užtikrindami sklandų ir kokybišką darbo eigą.

Livingroom Interior

Galime padėti Jums kiekviename projekto etape, suteikiant reikiamą pagalbą ir patarimus, kad jūsų idėjos taptų realybe.

Ring of Light Bulbs

Profesionalus Apšvietimo Dizainas Interjerui, Architektūrai ir Produktų Vizualizacijai

Mes siūlome išskirtines apšvietimo sprendimų paslaugas, skirtas praturtinti jūsų interjero, architektūros ir produktų dizaino projektus. Mūsų ekspertizė apima apšvietimo koncepcijų kūrimą ir adaptavimą, naudojant pažangiausias vizualizacijos programas: 

 

V-Ray: Sukuriame realistiškus ir dinamiškus apšvietimo scenarijus, kurie suteikia gyvybingumo ir šilumos jūsų V-Ray projektams.

SketchUp: Mūsų sprendimai SketchUp programai yra lengvai integruojami, leidžiantys efektyviai valdyti natūralų ir dirbtinį apšvietimą.

3DS Max: Specializuojamės sudėtingų apšvietimo schemų kūrime 3DS Max projektams, suteikdami jums pilną kontrolę ir lankstumą.

Revit: Mūsų apšvietimo dizainas Revit projektams padeda sukurti tikroviškas ir įtaigingas architektūros vizualizacijas.

Enscape: Optimaliai pritaikome apšvietimo sprendimus Enscape renderiams, užtikrindami kokybę ir realistiškumą.

3D procesų vizualizavimas

3D procesų vizualizacijos paslauga siūlome vizualizacijos sprendimų rinkinį, pritaikytą Jūsų poreikiams. Mes specializuojamės kuriant detalizuotas ir realistines animacijas įvairioms pramonės šakoms, tokios kaip architektūros, inžinieriams, kelių įmonėms, tiltų, statybų, geležinkelio ir laivybos . Procesų 3D animacija Jums padės geriau suprasti ir demonstruoti savo projektus. Naudodami pažangią programinę įrangą, tokia kaip Unreal Engine, 3ds Max ir V-Ray, galime sukurti procesų animacijas, pabrėžiančias kiekvieną projekto aspektą, padarant jūsų klientams lengviau suprasti jūsų viziją.

Graphic Designer

Konsultacija

Mes siūlome aukštos kokybės konsultacijas 3D procesų vizualizacijos ir animacijos srityje. Mūsų ekspertai padės jums suprasti ir įvaldyti sudėtingus 3D vizualizacijos ir animacijos aspektus, leisiantiems suteikti gyvumo ir profesionalumo jūsų projektams.

Mūsų Konsultacijų Sritis:

Data Cloud

Duomenų rinkimas

Surenkame visus aktualius duomenis, įskaitant planus, 3D modelius, medžiagų specifikacijas ir kitą reikalingą informaciją, reikalingą animacijoms kurti. Animuojame modelius iš įvairių sprendimų - Revit, Rhino, AutoCAD, Civil3D, SketchUp, ArchiCAD, Inventor, Fusion 360, SolidWorks, Tekla ir kitų.

bottom of page