top of page
SketchUp Pro ir V-Ray

SketchUp Pro ir V-Ray

Liepos 16, 17, 19, 23, 24, 26 (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

48 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

SketchUp Pro ir V-Ray 6 for SketchUp – tai tandemas, kurį 3D vizualizacijų kūrimui naudoja tiek pradedantys specialistai, tiek profesionalai. Naudojantis SketchUp Pro – nesudėtingu, tačiau išties galingu projektavimo/modeliavimo įrankiu, ir V-Ray 6 for SketchUp - vienu moderniausiu vizualizavimo sprendimu, galima sukurti išbaigtą interjero ir eksterjero 3D projektą, kuris atrodys ne tik realistiškai, bet ir bus paruoštas post-produkcijai. Kurso metu supažindiname su SketchUp ir V-Ray for SketchUp įrankiais ir jų funkcionalumu, suteikiama žinių apie modeliavimo/projektavimo technikas, scenų apšvietimą, medžiagų kūrimą ir pritaikymą vizualizacijoje bei padedame susikurti efektyviausią darbo eigą su šiais sprendimais.

Projektavimas

Pirmas žingsnis projektavime

SketchUp Pro - paprastas, tačiau turintis didelį funkcionalumą projektavimo sprendimas, leidžiantis be didelių techninių iššūkių kurti tiek paprastus, tiek sudėtingus projektus. Dirbant su šiuo sprendimu, visų pirma, reikia susikurti tinkamą ir teisingą darbo eigą, kuria vadovaujantis projektavimas ir projektų kūrimas tampa įdomiu ir nekomplikuotu procesu.

Projektavimas

Komponentai

Komponentai ir grupės

Kuriant su SketchUp Pro sprendimu, komponentai ir grupės yra svarbiausios projekto sudedamosios dalys. Tinkamas grupių ir komponentų panaudojimas, bei atskyrimas, kada ką naudoti kritiškai svarbus projektavimo, brėžinių paruošimo ir vizualizavimo procesuose, kadangi padeda išvengti esminių klaidų, kurių taisymas gali tapti komplikuotas ir reikalaujantis daug laiko.

Komponentai
Brėžiniai

Brėžiniai

Projekto paruošimas brėžiniams

Siekiant, kad projektas būtų lengvai valdomas ir paruoštas brėžiniams, labai svarbu naudoti tinkamą projekto kūrimo darbo eigą: paruošti etiketes (Tag‘s), sukurti komponentus, grupes ir scenas. Teisingai atlikus visus šiuos žingsnius projektas gali būti sėkmingai perkeliamas į LayOut - interaktyvų brėžinių kūrimo priedą.

Apšvietimas ir Medžiagos

V-Ray

V-Ray for SketchUp – vienas moderniausių projekto vizualizavimo sprendimų. Sėkmingam darbui su V-Ray sprendimu, svarbu pažinti jo turimus įrankius ir jų veikimo principus.

Apšvietimas ir Medžiagos

Vizualizavimas

Vizualizavimas

Tinkamas kameros kampo pasirinkimas itin svarbus momentas, kadangi nuo jo priklauso galutinis vizualizacijos rezultatas. Pasirinktus patinkančius scenos kamerų kampus svarbu išsaugoti panaudojant scenas. Pasinaudojant scenomis ne tik išsaugomi patinkantys vizualizacijos kameros kampai, be ir animacijai sukurti skirtų kamerų kampai.

Vizualizavimas

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

500 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedantiesiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros ir interjero dizaino industrijų specialistus, tačiau puikiai tinka ir baldų gamybos bei landšafto sričių specialistams.

48 akad. val. trukmės SketchUp Pro ir V-Ray 6 for SketchUp mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

oficialus SketchUp Pro programinės įrangos distributoriaus Baltijos šalims mokymų baigimo sertifikatas.

tarptautinis V-Ray for SketchUp vizualizavimo sprendimo gamintojo „Chaos“ sertifikatas.

SketchUp Pro ir V-Ray
ATSISIŲSTI MOKYMŲ PASIŪLYMĄ

Kaina

500 €

Liepos 16, 17, 19, 23, 24, 26 (9:00 - 16:30)

Trukmė

48 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page