top of page
Unreal Engine

Unreal Engine

Kovo 25, 26, 27 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

24 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

Unreal Engine 5 (UE5) - tai realaus vaizdo vizualizavimo sprendimas, pamažu tampantis AEC rinkos standartu. Vis daugiau įmonių iš architektūros, inžinerijos ir statybų industrijų naudojant DataSmith technologiją, savo projektus, kurtus 3ds Max, SketchUp Pro, Revit, ArchiCAD bei kitose aplinkose, perkelia į Unreal Engine aplinką. UE5 spendimas leidžia kurti projektų 3D vizualizacijas, animacijas ir virtualios realybės projektus (virtualų turą). Kurso metu detaliai parodome, kaip paruošti kituose sprendimuose sukurto projekto medžiagą perkėlimui į UE5 aplinką, paaiškiname, kuo skiriasi realaus laiko vizualizavimas nuo paprasto, supažindiname su apšvietimo technikomis, medžiagomis, UE5 įrankiais ir jų funkcionalumu.

Projekto paruošimas

3D modelių ir scenų paruošimas

Prieš perkeliant projektą į Unreal Engine aplinką iš kitų modeliavimo/projektavimo sprendimų, tokių kaip 3ds Max, Revit, ArchiCAD, SketchUp ir kt., svarbu atlikti paruošiamuosius darbus, sutvarkyti kritinius projektų elementus.

Projekto paruošimas

Animavimas

3D objektų animavimas

Animuojant architektūrinę sceną, statybos procesus ar sudėtingus inžinerinius sprendimus Unreal Engine aplinkoje, naudojami pažangiausi animavimo įrankiai, kurie leidžia pasiekti aukštą sukurtos animacijos lygį bei, esant poreikiui, lengvai ją koreguoti.

Animavimas
Apšvietimas ir Medžiagos

Apšvietimas ir Medžiagos

Apšvietimas

3D scenos apšvietimas - vienas svarbiausių etapų vizualizavimo procese. Unreal Engine sprendimas turi įvairius, skirtingiems scenarijams skirtus, realaus laiko apšvietimo šaltinius, tokius kaip HDRI ir kt. Tinkamas realaus laiko apšvietimo šaltinių sudėliojimas padeda sukurti reikiamą vizualizacijos atmosferą bei nuotaiką.

Interaktyvumas

Blueprint

Blueprint vizualus programavimas – tai interaktyvumo ir funkcionalumo kūrimas, pagrįstas unikalia „Node“ darbo eiga. Blueprint technologija nėra įprasta, lyginant su kitais programavimo sprendimais, tačiau leidžia pasiekti rezultato be jokio programavimo.

Interaktyvumas

UI ir projekto užbaigimas

UI ir VR

Vartotojo sąsajos kūrimas VR ir AR aplinkoms bei mobilioms platformoms turi skirtingus reikalavimus, todėl kuriant vartotojo sąsajas itin svarbu žinoti, kokį rezultatą siekiama gauti.

UI ir projekto užbaigimas

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

400 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedantiesiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir inžinerijos industrijų specialistus.

24 akad. val. trukmės Unreal Engine 5 nuotolinis mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

Unreal Engine

Kaina

400 €

Kovo 25, 26, 27 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

24 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page