top of page
Autodesk Maya

Autodesk Maya

Kovo 25, 26, 27 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

24 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

Autodesk Maya – sprendimas puikiai tinkantis kurti 3D animacijas, 3D animacijų personažus, vizualiai atvaizduoti biologinius, biocheminius, cheminius, fizikinius procesus ir reakcijas. Autodesk Maya sprendimas skirtas 3D animavimo ir mokslo sričių atstovams, kurie siekia aukšto animacijų ir simuliacijų galutinio rezultato. Kurso metu supažindiname su Autodesk Maya įrankiais ir jų funkcionalumu, suteikiame pagrindines žinias apie kuriamų objektų geometriją, topologiją, aplinkos paviršius. Mokymų metu pradedantiesiems suteikiame žinių apie animavimo pagrindus, o jau pažengusius specialistus mokome sudėtingesnių animavimo technikų ir metodų.

3D modeliavimas

Modeliavimas Polygon metodu

Autodesk Maya - vienas populiariausių modeliavimo ir animavimo įrankių. Prieš pradedant modeliavimą su šiuo sprendimu svarbu pasirinkti tinkamą metodą. 3D modeliavimo dalį pradėsime nuo Polygon modeliavimo technikos.

3D modeliavimas

Apšvietimas ir Medžiagos

Apšvietimas

3D scenos apšvietimas - vienas svarbiausių etapų vizualizavimo procese. Autodesk Maya sprendimas turi įvairius, skirtingiems scenarijams skirtus, apšvietimo šaltinius, tokius kaip HDRI ir kt. Tinkamas apšvietimo šaltinių sudėliojimas padeda sukurti reikiamą kuriamos animacijos atmosferą ir nuotaiką.

Apšvietimas ir Medžiagos
Animacija

Animacija

Animavimas su Maya

Autodesk Maya itin populiarus 3D animavimo sprendimas, kurio įrankiai leidžia animuoti bet kokius 3D objektus. Mokymu metu supažindinsime su Autodesk Maya įrankiais, jų funkcionalumais, o atliekant praktines užduotis padėsime sukurti pirmąsias animacijas.

Simuliavimas

Cloth simuliacija

Lanksčių objektų simuliavimas yra įdomus ir smagus procesas. Kurso metu, supažindinsime su įvairių objektų simuliavimo būdais bei jų praktiniu panaudojimu.

Simuliavimas

Vizualizavimas

Vizualizavimo būdai

Autodesk Maya įrankis "scenos" leidžia išsaugoti jums tinkamą kameros kampą. Naudojant scenas galima išsaugoti daugiau nei vieną vizualizavimo kampą ir taip sukurti animacijas tarp skirtingų matymo kampų.

Vizualizavimas

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

350 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedantiesiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į įvairius specialistus, mokslo atstovus, siekiančius išmokti kurti 3D modelius ir juos animuoti bei simuliuoti.

24 akad. val. trukmės Autodesk Maya mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

oficialus, tarptautinis Autodesk Maya programinės įrangos gamintojo „Autodesk“ mokymų baigimo sertifikatas.

tarptautinis V-Ray for Maya vizualizavimo sprendimo gamintojo „Chaos“ sertifikatas.

Autodesk Maya

Kaina

350 €

Kovo 25, 26, 27 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

24 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page