top of page
Substance 3D Sampler

Substance 3D Sampler

Rugpjūčio 13, 14 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

16 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

Kuriant architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir kitų sričių projektus vizualizavimo ir modeliavimo sprendimais, ypač svarbiu aspektu tampa projekto realistiškumas. Substance 3D Sampler – tai medžiagų kūrimo sprendimas, leidžiantis sukurti ir naudoti kokybiškas ir unikalias gaminių tekstūras, suteikiančias visiems projektas realistiškumo. Didžiausias šio spendimo privalumas - sukurtas tekstūras ir medžiagas galima naudoti visose modeliavimo ir vizualizavimo sprendimuose – 3ds Max, Maya, Revit, Corona Renderer, Enscape, V-Ray, Unreal Engine ir kt. Kurso metu supažindinsime su Substance Sampler įrankiais, jų funkcionalumu, suteiksime žinių, reikalingų kurti aukštos kokybės, foto realistines ir universalias medžiagas iš nuotraukų, paveikslėlių ar išmanios bibliotekos bei išmokysime sukurtas medžiagas ir tekstūras importuoti ir taikyti naudojamame vizualizavimo sprendime.

Tekstūrų kūrimo metodai

Tekstūros kūrimas iš nuotraukos

Tekstūrų kūrimas Substance 3D Sampler sprendimu yra unikalus savo darbo eiga. Naudojant unikalias šios įrangos darbo eigas, tekstūros gali būti sukurtos iš nuotraukų.

Tekstūrų kūrimo metodai

Darbo eiga su sluoksniais

Sluoksnių supratimas

Substance 3D Sampler darbo eiga - paprasta ir nesudėtinga. Ši įranga panaši į Photoshop - redaguojama ir kuriama sluoksnių pagalba.

Darbo eiga su sluoksniais
Substance 3D Sampler

Substance 3D Sampler

Unikalių tekstūrų kūrimas

Naudojantis pažangiausiais medžiagų kūrimo ir koregavimo sprendimais, foto-realistines tekstūras galima kurti tiesiog keičiant jų savybes. Išmanusis kūrimas leidžia, net turintiems labai mažai reikiamų įgūdžių, gauti unikalias ir svarbiausia itin kokybiškas tekstūras.

Substance 3D Sampler

Medžiagų biblioteka

Substance 3D Assets - foto-realistinėmis medžiagomis, pasižyminčiomis savo universalumu ir unikalumu, turtinga biblioteka. Svarbu pažymėti, jog čia esančios medžiagos turi parametrus, kuriuos keičiant kartu keičiasi ir medžiagų savybės.

Substance 3D Sampler

Integracija

Unreal Engine / Unity3D

Substance 3D Sampler sukurtos tekstūros lengvai perkeliamos į 3ds Max su V-Ray / Corona Renderer, SketchUp Pro su V-Ray, ArchiCAD, Lumion, Enscape ir Revit aplinkas vos vienu paspaudimu. Tai labai svarbu taupant ir efektyviai naudojant savo laiką

Integracija

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

250 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedantiesiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir inžinerijos industrijų specialistus, tačiau puikiai tinka ir baldų gamybos, produkto dizaino ar kitų sričių specialistams.

16 akad. val. trukmės Substance 3D Sampler mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

Substance 3D Sampler

Kaina

250 €

Rugpjūčio 13, 14 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

16 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page