top of page
Autodesk 3ds Max

Autodesk 3ds Max

Balandžio 15, 16, 17, 18, 19 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

40 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

Viena populiariausių architektūros, inžinerijos ir interjero 3D vizualizacijų kūrimo darbo eigų apima Aurodesk 3ds Max ir V-Ray for 3ds Max sprendimus. Pasitelkiant 3ds Max modeliavimo sprendimą galima sukurti interjero ir eksterjero scenas, tiek su paprastais, tiek su sudėtingų ir įmantrių formų objektais, o naudojant V-Ray for 3ds Max vizualizavimo sprendimą, sukurtas formas padengti aukščiausios kokybės ir realistiškai atrodančiomis medžiagomis ir tekstūromis. Kurso metu supažindiname su pagrindiniais 3ds Max ir V-Ray for 3ds Max įrankiai, jų funkcionalumu ir taikymo principais, suteikiame žinių apie 3D modelio kūrimo technikas, realistiškai atrodančių medžiagų kūrimą ir taikymą, scenos apšvietimo kūrimą.

3D modeliavimas

Modeliavimas Polygon metodu

Autodesk 3ds Max - vienas populiariausių modeliavimo įrankių. Prieš pradedant modeliavimą su šiuo sprendimu svarbu pasirinkti tinkamą metodą. 3D modeliavimo dalį pradėsime nuo Polygon modeliavimo technikos.

3D modeliavimas

V-Ray apšvietimas

V-Ray apšvietimas

3D scenos apšvietimas - vienas svarbiausių etapų vizualizavimo procese. V-Ray for 3ds Max sprendimas turi įvairius, skirtingiems scenarijams skirtus, apšvietimo šaltinius, tokius kaip HDRI ir kt. Tinkamas apšvietimo šaltinių sudėliojimas padeda sukurti reikiamą vizualizacijos atmosferą ir nuotaiką.

V-Ray apšvietimas
V-Ray medžiagos

V-Ray medžiagos

V-Ray medžiaga

Viena esminių foto-realistinės vizualizacijos sukūrimo sąlygų – kokybiškų medžiagų naudojimas. Kuriant vizualizacijas su V-Ray for 3ds Max sprendimu labai svarbu žinoti ne tik pagrindinius V-Ray medžiagų nustatymus, bet ir suprasti medžiagų savybes: atspindžius, refrakciją, permatomumą, skaidrumą ir pan.

Vizualizavimas

Kameros nustatymai

V-Ray for 3ds Max įrankis "scenos" leidžia išsaugoti jums tinkamą kameros kampą. Naudojant scenas galima išsaugoti daugiau nei vieną vizualizavimo kampą ir taip sukurti animacijas tarp skirtingų matymo kampų.

Vizualizavimas

Post-produkcija

Light Mix

Naujasis vizualizacijos darbo langas – Frame Buffer suteikia galimybę peržiūrėti ir palyginti savo darbų rezultatus. Norint atlikti post-produkcijos darbus V-Ray 6 for 3ds Max sprendimu, svarbu susipažinti su Frame Buffer įrankiais ir jų veikimo principais.

Post-produkcija

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

400 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedantiesiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, inžinerijos, infrastruktūros, interjero ir produkto dizaino industrijų specialistus.

40 akad. val. trukmės Autodesk 3ds Max ir V-Ray 6 for 3ds Max mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

oficialus, tarptautinis Autodesk 3ds Max programinės įrangos gamintojo „Autodesk“ mokymų baigimo sertifikatas.

tarptautinis V-Ray for 3ds Max vizualizavimo sprendimo gamintojo „Chaos“ sertifikatas.

Autodesk 3ds Max

Kaina

400 €

Balandžio 15, 16, 17, 18, 19 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

40 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page