Unreal Engine

Unreal Engine

Lapkričio 23, 24, 25 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

24 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

 

APIE KURSĄ

Unreal Engine 4 (UE4) realaus vizualizavimo darbo eiga sparčiai keičia ne tik architektūroje, bet ir visoje AEC industrijoje nusistovėjusius standartus. Vis daugiau šios industrijos atstovų, naudojantis DatasDmith technologija, savo 3ds Max, SketchUp Pro, Revit, ArchiCAD bei kitose aplinkose kurtus projektus kelia į UE 4 norėdami gauti ne tik 3D vizualizacijas, bet ir animacijas, virtualų turą.
Mokymų kursų metu žingsnis po žingsnio sužinosite kaip paruošti projekto medžiagą, kurtą kituose modeliavimo ir projektavimo sprendimuose, perkėlimui į UE4 aplinką ir kaip atlikti realaus laiko vizualizavimą – sukurti apšvietimą, medžiagas bei interaktyvumą. O kurso pabaigoje, iš mokymų metu kurto architektūros ar interjero mini projekto, gausite Jums reikiamą produktą (-us) – 3D vizualizaciją, video įrašą ir (arba) interaktyvią virtualios realybės aplinką.

Projekto paruošimas

3D modelių ir scenų paruošimas

Prieš perkeliant projektą iš savo naudojamo sprendimo, kaip 3ds Max, Revit, ArchiCAD, SketchUp ar kt., į Unreal Engine aplinką, pirmiausia, kad viskas vyktų sklandžiai, būtina atlikti paruošiamuosius darbus, bei sužiūrėti kritinius elementus.

Projekto paruošimas

Animavimas

3D objektų animavimas

Animuojant architektūrinę sceną, statybos procesus ar inžinerinius sprendimus, čia yra naudojami pažangiausi animacijos įrankiai, leidžiantys ne tik pasiekti norimo lygio rezultatą, bet ir jį lengvai koreguoti pagal pasikeitusius poreikius.

Animavimas
Apšvietimas & Medžiagos

Apšvietimas & Medžiagos

Apšvietimas

3D scenos apšvietimas yra vienas svarbiausių etapų vizualizavimo procese. Todėl džiugu, jog Unreal Engine turi įvairių, skirtingiems scenarijams skirtų realaus laiko apšvietimo šaltinių. Mokant šiais šaltiniais, tame tarpe ir HDRI apšvietimu, naudotis, projektui galima suteikti reikiamą atmosferą bei nuotaiką.

Interaktyvumas

Blueprint

Interaktyvumo ir funkcionalumo kūrimas Blueprint sprendimu yra unikalus savo turima Node darbo eiga. Tai nėra įprasta darbo eiga, lyginant su kitais programavimo sprendimais, tačiau būtent Blueprint technologija leidžia pasiekti rezultato be jokio programavimo.

Interaktyvumas

UI ir projekto užbaigimas

UI ir VR

Kuriant vartotojo sąsaja, labai svarbu žinoti koks yra siekiamas galutinis rezultatas. Nes vartotojo sąsajos kūrimas VR ir AR aplinkoms bei mobilioms platformoms turi skirtingus reikalavimus.

UI ir projekto užbaigimas

CGISCINCE mokymų centre Jūs renkatės ne tiesiog mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, Jūs galite išsirinkti mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, labiausiai atitinkantį Jūsų interesus.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

400 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedančiųjų

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir inžinerijos industrijų specialistus.

24 akad. val. trukmės Unreal Engine 4 nuotolinis mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

Unreal Engine

Kaina

400 €

Lapkričio 23, 24, 25 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

24 akad. val.

UŽKLAUSA

arrow&v
arrow&v
arrow&v

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
image040.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.