top of page

MOKYMŲ PAKETAI

Išsirinkite sau tinkamiausią mokymų paketą ir gaukite daugiau nei tiesiog mokymus

MOKYMŲ PAKETAI

Sudarydami mokymų programas ir organizuodami pačius mokymus, visuomet pirmiausiai galvojame apie teikiamą naudą savo klientui. Juk nutarus dalyvauti mokymuose kiekvienas Jūsų tikisi gauti žinių, padėsiančių įveikti kylančius iššūkius bei judėti norima karjeros kryptimi toliau.


Tačiau mokymasis vien tik sudalyvavimu kursuose neapsiriboja. Šiai dienai, technologijoms tobulėjant ir sparčiai keičiantis, nėra lengva viską atsiminti per ribotą laiką. Todėl galimybė gauti pagalbą ir mokymams pasibaigus, tampa svariu kriterijumi renkantis mokymus.


Suprasdami savo klientų poreikius, įsiklausę į jų išsakomus lūkesčius ir užduodamus klausimus, mūsų CGISCIENCE komanda kiekvienam specialistui, nutarusiam mokytis 3D vizualizacijų, animacijų ir virtualios realybės kūrimo pagrindų, suteikiame galimybę rinktis ne tik mokymosi kursus, tačiau ir tai kokius papildomus privalumus kartu jie norėtų gauti. 


Todėl CGISCIENCE mokymų centre Jūs renkatės ne tiesiog mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, Jūs galite išsirinkti mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, labiausiai atitinkantį Jūsų interesus.

MOKYMŲ PAKETAI

Starter

Tai mokymų paketas, kuris mūsų mokymų centre jau yra tapęs įprastu ir iki šiol buvęs kaip vienintelis galimas mokymų, skirtų grupei dalyviui, pasirinkimas. Šie mokymai vyksta pagal iš anksto numatytą mokymų tvarkaraštį ir pradedantiems sudarytą mokymų programą. Įsigiję šį mokymų paketą kursams pasibaigus Jūs gausite:

  • 2-iejų akad. valandų trukmės, nemokamas, nuotolines „palaikomąsias“ konsultacijas (techninę pagalbą).

  • Mokymų baigimo sertifikatą (-us).

Premium

Įsigiję „Premium“ mokymų paketą, be kaip ir „Starter“ pakete numatytų teikiamų paslaugų: dalyvavimas pasirinktuose grupei dalyvių organizuojamuose mokymuose, skirtų pagrindams mokytis, Jūs kursams pasibaigus gausite:

  • 2-iejų akad. valandų trukmės, nemokamas, nuotolines „palaikomąsias“ konsultacijas.

  • Išklausyto mokymo kurso vaizdo įrašą.

  • Mokymų baigimo sertifikatą (-us).

  • Galimybę, vienų metų bėgyje, mokymų kursą nemokamai pakartoti dar kartą.

Elite

Mokymų paketas „Elite“, kitaip ne kiti mūsų mokymų paketai, išsiskiria savo mokymų programų sudėtimi ir trukme. Šio paketo mokymai yra kompleksiniai, gali paimti kelių bei daugiau programinių įrangų mokymų programas, susideda iš kelių mokymų etapų, todėl yra ilgesni, nei „Starter“ ir „Premium“ paketų mokymai. Tačiau taip pat, kaip kiti mūsų mokymų paketai, jis sudarytas taip, jog tiktų visiems, besirenkantiems pradedantiems skirtus grupės mokymus. Įsigiję šį mokymų paketą kursams pasibaigus Jūs gausite:

  • 4-ių akad. valandų trukmės, nemokamas, nuotolines „palaikomąsias“ konsultacijas.

  • Visus praeito kompleksinio mokymo kurso vaizdo įrašus.

  • Mokymų baigimo sertifikatus.

  • Galimybę, vienų metų bėgyje, mokymų kursą nemokamai pakartoti dar kartą.

Taigi, išsirinkite Jums reikiamą mokymų kursą, peržvelkite prie jo mūsų siūlomų mokymų paketų „Starter“, „Premium“ bei „Elite“ teikiamus privalumus ir gaukite sau didžiausią galimą naudą.

bottom of page