top of page

APIE CGISCIENCE

Mes, tai patyrusių specialistų komanda, kuriuos vienija tarptautinis mokymų centras CGISCIENCE ir aistra padėti specialistams, dirbantiems architektūros, inžinerijos, infrastruktūros ir interjero dizaino industrijose, įsisavinti tiek bazines, tiek profesionalaus lygio žinias, reikiamas sėkmingam specializuotų modeliavimo, projektavimo ir vizualizavimo sprendimų įtraukimui į savo darbo eigų procesus. Siekiame, kad kiekvienas mūsų mokymų dalyvis per mokymus ir konsultacijas gautų žinias, kurios padėtų jam įveikti technologinį barjerą ir išlaisvintų jo kūrybiškumą bei idėjas, kurias perteiktų per kuriamas projektų 3D vizualizacijas, animacijas ir virtualią realybę. 

 

Ruošdami mokymų programas bei rengdami mokymų medžiagą, visuomet galvojame apie naudą, kurią mokymų dalyvis gaus atvykęs į mūsų organizuojamus mokymų kursus. Siekdami suteikti aukščiausios kokybės konsultacijas ir mokymus, nuolat patys dalyvaujame įvairiose programinių įrangų gamintojų organizuojamuose mokymuose, palaikome gamintojų suteiktas autorizacijų statusus ir periodiškai įgyjame naujas.

 

Šiandien CGISCIENCE yra „Autodesk“, „Chaos“, „Unreal Engine“ gamintojų ir „Trimble SketchUp“ distributoriaus Baltijos šalims autorizuotas mokymų centras. Tai reiškia, jog visus mūsų mokymų dalyvius apmoko ir konsultuoja tik sertifikuoti mokymų instruktoriai, o mūsų mokymų programos yra įvertintos ir prižiūrimos atitinkamų modeliavimo ir vizualizavimo programinių sprendimų gamintojų arba oficialių jų atstovų.

 

Siekdami savo mokymų dalyviams suteikti mokymus, apimančius ne tik atskiras programines įrangas, bet ir visą darbo eigą, bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis, kaip UAB „WRYEDGE“, UAB „GeoNovus“ – oficialiu Trimble SketchUp distributoriumi Baltijos šalyse. Taip pat bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis kaip Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas ir Arts University Bournemouth.

KĄ SIŪLOME?

Didžioji dalis mūsų CGISCIENCE mokymo centro organizuojamų kursų ir konsultacijų yra vedami nuotoliniu „Live Online“ būdu arba kliento darbo aplinkoje. Tai ne tik laiką taupantys, tačiau kartu itin efektyvūs būdai įgyti naujas, reikiamo lygio žinias bei jas plėsti ir gilinti. Abejais atvejais mokymus siūlome tiek grupėms dalyvių, tiek individualiems specialistams, dirbantiems architektūros, inžinerijos, infrastruktūros ir interjero dizaino srityse.

 

Kadangi visi mūsų klientai turi įvairias patirtis bei skirtingą aktualų mokymų poreikį, siūlome mokymus, skirtus pradedantiems ir pažengusiems programinių įrangų naudotojams. O tiems, kurie nori į savo darbo procesus įtraukti kompleksines arba specialiai prie esamų procesų adaptuotas darbo eigas, siūlome rinktis specializuotus mokymus. Plačiau...

 

Besirenkantiems tarp mūsų organizuojamų mokymų kursų, skirtų pradedantiems programinių įrangų naudotojams, siūlome mokymus įsigyti pasirenkant mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, atitinkantį mokymams keliamus reikalavimus ir interesus labiausiai. Detaliau...

APIE MOKYMUS

Organizuodami mokymus siekiame, kad kiekvienas mūsų dalyvis būtų sėkmingas. Tai yra, jog kiekvieno jų mokymų rezultatai būtų matomi ir naudingi. Todėl visi mūsų mokymai tiek grupės dalyvių, tiek individualūs yra pagrįsti praktika – „project based“. Tokių mokymų metu dirbti pasirinkta programine įranga arba jų kompleksu mokome ir su jos (jų) įrankiais bei funkcijomis supažindiname per praktinę pusę – įgyvendinant mini projektą. Kaip vyksta mūsų organizuojami nuotoliniai „Live Online“ mokymai, išsamiau pasakojame čia.

Modern Architecture

ESAME PASAULIO RINKOS LYDERIŲ SIŪLOMŲ PROGRAMINIŲ SPRENDIMŲ MOKYMO PASLAUGŲ  PARTNERIAI

CGISCIENCE mokymų centras siūlo specializuotas, projektiniu požiūriu grįstas bazines ir individualizuotas mokymų programas, vedamas Autodesk, SketchUp, V-Ray, Unity3D ir Unreal Engine gamintojų sertifikuotų instruktorių.

autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
Authorized_Instructor_Black_V2_edited.pn
Authorized_Training_Center_Black_edited.
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
V-Ray-Trainer_Logo_Colour-Black_RGB.png
Unity3D
Certified Developer
DUK

PARTNERIAI

WE logo 2021.png
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
geonovus logo
Chaos-Primary_Logo_Colour_RGB.jpg
cgtrader logo
Epic logo.png

KLIENTAI

Cowi
Netowork Rail.png
Jacobs.png
Lotus.png
tec-svg.png
sony.png
bottom of page