top of page
V-Ray for SketchUp

V-Ray for SketchUp

Liepos 23, 24, 26 (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

24 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

Home pge

APIE KURSĄ

SketchUp Pro sprendimu kurtų projektų vizualizavimas, pasitelkiant V-Ray for SketchUp sprendimą – tai patogi, šiuolaikiška ir itin populiari darbo eiga. V-Ray for SketchUp sprendimas turi nemažai įrankių, kuriuos įvaldžius ir tinkamai panaudojus, galima sukurti itin gražų scenų apšvietimą, realistiškai ir kokybiškai atrodančias tekstūras. Be to, šis sprendimas suteikia galimybę atlikti post-produkciją, kuri yra tink naudinga norit atlikti smulkius vizualizacijos pakeitimus jau suskaitmenizavus vizualizaciją. V-Ray for SketchUp kurso metu supažindinsime su visais pagrindiniais V-Ray 6 for SketchUp įrankiais ir jų funkcionalumais, apšvietimo šaltiniasi ir jų taikymo principais, V-Ray 6 turimos medžiagų bibliotekos teikiamais privalumais.

V-Ray aplinka

V-Ray for SketchUp darbo eiga

V-Ray for SketchUp - vienas populiariausių vizualizavimo įrankiu skirtų SketchUp Pro sprendimui. Norint sėkmingai dirbti su šiuo įrankiu tereikia pasiruošti tinkamą darbo eigą.

V-Ray aplinka

V-Ray apšvietimas

V-Ray apšvietimas

3D scenos apšvietimas - vienas svarbiausių etapų vizualizavimo procese. V-Ray for SketchUp sprendimas, turi įvairius, skirtingiems scenarijams skirtus, apšvietimo šaltinius, tokius kaip HDRI ir kt. Tinkamas apšvietimo šaltinių sudėliojimas padeda sukurti reikiamą vizualizacijos atmosferą ir nuotaiką.

V-Ray apšvietimas
V-Ray medžiagos

V-Ray medžiagos

V-Ray medžiaga

Viena esminių foto-realistinės vizualizacijos sukūrimo sąlygų – kokybiškų medžiagų naudojimas. Kuriant vizualizacijas su V-Ray for SketchUp sprendimu labai svarbu žinoti ne tik pagrindinius V-Ray medžiagų nustatymus, bet ir suprasti medžiagų savybes: atspindžius, refrakciją, permatomumą, skaidrumą ir pan.

Vizualizavimas

Kameros nustatymai

V-Ray for SketchUp įrankis "scenos" leidžia išsaugoti jums tinkamą kameros kampą. Naudojant scenas galima išsaugoti daugiau nei vieną vizualizavimo kampą ir taip sukurti animacijas tarp skirtingų matymo kampų.

Vizualizavimas

Post-produkcija

Light Mix

Naujasis vizualizacijos darbo langas – Frame Buffer suteikia galimybę peržiūrėti ir palyginti savo darbų rezultatus. Norint atlikti post-produkcijos darbus V-Ray 6 for SketchUp sprendimu, svarbu susipažinti su Frame Buffer įrankiais ir jų veikimo principais.

Post-produkcija

CGISCINCE mokymų centre, Jūs renkatės ne vien tik mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, galite pasirinkti labiausiai Jūsų interesus atitinkantį mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

350 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedantiesiems

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros ir interjero dizaino industrijų specialistus, tačiau puikiai tinka ir baldų gamybos bei landšafto sričių specialistams.

24 akad. val. trukmės V-Ray 6 for SketchUp mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

tarptautinis V-Ray for SketchUp vizualizavimo sprendimo gamintojo „Chaos“ sertifikatas.

V-Ray for SketchUp
ATSISIŲSTI MOKYMŲ PASIŪLYMĄ

Kaina

350 €

Liepos 23, 24, 26 (9:00 - 16:30)

Trukmė

24 akad. val.

UŽKLAUSA

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
autodesk-authorized-training-center-logo-rgb-black.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.

bottom of page