top of page
Depositphotos_174112938_xl-2015.jpg

Palaikomosios konsultacijos

Užsiregistruokite į „palaikomąją“ konsultaciją ir gaukite atsakymus į Jums iškilusius klausimus!
CGISCIENCE komanda pasirengusi padėti Jums judėti pirmyn.

KONSULTACIJOS BAIGUS MOKYMŲ KURSUS

Į mokymus visi atvykstame išmokti naujų, mums dar nepažįstamų dalykų arba jau turime kažkokius pagrindus, tačiau reikia turimas žinias pagilinti. Kartu su mokymų instruktoriumi žingsnis po žingsnio analizuojame programoje nurodytas temas, viską išbandome praktiškai, gauname atsakymus į kylančius klausimus. Ir viskas atrodo paprasta bei aišku iki momento, kai sėkmingai baigę mokymus pradedame dirbti savarankiškai. Tuomet net atrodo, jog kursų metų puikiai įsisavintus dalykus taikome kažkaip ne taip, nes norimas rezultatas nesigauna. Svarbiausiai neišsigąskite! Taip nutinka ne retam ir toli gražu ne tik pradedančiajam specialistui.

 

Suprasdami, kaip svarbu po mokymų dar kurį laiką turėti galimybę pasitarti, paklausti ir sulaukti pagalbos, kiekvienam mokymų dalyviui, baigusiam CGISCIENCE mokymų centro komandos organizuotus mokymus, yra įteikiamas ne tik išklausyto kurso sertifikatas, tačiau ir 2-4 akademinių valandų trukmės „palaikomosios“ konsultacijos (techninė pagalba).

 

„Palaikomųjų“ konsultacijų metu, mokymus baigusiam dalyviui arba komandai, suteikiame pagalbą / atsakymus praeitos mokymų programos temų rėmuose. Šias konsultacijas, priklausomai nuo turimo jų kiekio, mokymus baigęs specialistas arba jų komanda gali skaidyti dalimis arba išnaudoti visas valandas vienu kartu.

Trumpiausias skiriamas laikas konsultacijai yra 1 akad. valanda. Neišnaudotas vienos konsultacijos laikas nėra pridedamas prie kito likusio konsultacijų laiko. Tai yra, jei pavyzdžiui iš turimų 2 akad. val. trukmės konsultacijos Jūs išnaudosite pusę akademinės valandos, konsultacija bus užskaityta kaip 1 akad. valandos trukmės.

 

Šiomis konsultacijomis, mūsų mokymų dalyviai gali pasinaudoti 1 metų periode, skaičiuojant nuo mokymų baigimo dienos. Kadangi mūsų mokymų ir konsultacijų laikas, kaip ir mūsų mokymuose dalyvaujančių specialistų, yra planuojamas, į "palaikomąją" konsultaciją (-as) reikia registruotis susisiekus iš anksto, t. y. iki norimos datos likus mažiausiai 3-4 dienoms, el. paštu – mokymai@cgiscience.lt arba užpildžius registracijos formą, esančią žemiau.

Nutarus registruotis į palaikomąją konsultaciją, visada džiugu kuomet esamas problemas galima išspręsti kuo greičiau. Todėl, kad viskas vyktų sparčiau, rašant el. laišką  ar pildant registracijos formą, būtinai pateikite Jums kylančius klausimus arba trumpai aprašykite iškilusią problemą. Jei yra galimybė, būtinai prisekite savo darbinio lango nuotraukas su jose matomomis, Jums iškilusiomis, problemomis arba pridėkite darbinius failus.

Registracija į „palaikomąją“ konsultaciją

Registracija išsiųsta!

bottom of page