top of page

STUDIO KIBITZ mokymų komanda „keliasi į naujus namus“ – CGISCIENCE

Updated: Jun 2, 2021

Mokymų organizavimas, iš pažiūros atrodantis gana paprastas ir daug pastangų nereikalaujantis darbas, iš tikro yra sudėtingas, kompleksiškas ir žinių, patirties bei tam tikro pasirengimo reikalaujantis procesas. Ir nors kokybiškas mokymų medžiagos pateikimas yra vienas svarbiausių darbų, tačiau visgi tai nėra vienintelis dalykas, kuriuo reikia kruopščiai pasirūpinti. Todėl įsteigdami mokymų studiją STUDIO KIBITZ, dėka anksčiau įgytos patirties, žinojome, jog paprasta nebus ir norint suteikti aukšto lygio mokymus turėsime padirbėti.


Prie mūsų studijos ir komandos tobulėjimo per visus šiuos veiklos metus labiausiai prisidėjo mūsų klientai – specialistai pasirinkę dalyvauti STUDIO KIBITZ organizuojamuose mokymuose. Jų išreiškiami lūkesčiai ir poreikiai, išsakomos pagyros ir kritikos, padėjo labiau pažinti ne tik savo esamus, tačiau ir būsimus klientus. Tai kartu padėjo suprasti ir ką galėtume pasiūlyti daugiau, kad iškylančias problemas specialistams pavyktų išspręsti paprasčiau ir efektyviau.


O visame šiame mūsų, kaip komandos ir įmonės, augimo, tobulėjimo vyksme viskas susiklostė taip, jog paraleliai kartu sparčiai augo ir mūsų Lietuvos bei užsienio klientų ratas, atstovaujantis išskirtinai architektūros, inžinerijos, infrastruktūros, interjero kūrimo sritis ir industrijas. Tai mus paskatino dar kartą apsvarstyti kokiu keliu mes kaip komanda norime eiti toliau. Ir priėmėme sprendimą toliau visą savo dėmesį sutelkti būtent į minėtų industrijų atstovus ir jiems reikiamų mokymų organizavimą bei konsultavimą. O šį savo naująjį etapą toliau tęsti ne kaip kūrybinė ir mokymų studija STUDIO KIBITZ, o kaip specializuotas mokymų ir konsultavimo centras – CGISCIENCE.


Nutarę specializuotis ir judėti pasirinkta mokymų organizavimo ir konsultavimo kryptimi, kartu priėmėme sprendimą atsiskirti nuo STUDIO KIBITZ. Tapdami atskiru juridiniu vienetu – CGISCIENCE, mūsų ne vienerius metus kartu dirbanti komanda, organizuojanti ir vedanti specializuotų programinių įrangų mokymus, toliau į savo nuotolines „Live Online“ ir fizines mokymų centro klases Jus kvies mokytis – vizualizuoti ir animuoti architektūros, interjero, inžinerijos, infrastruktūros projektus bei kurti jų virtualią realybę.


Tai gi, ko nuo šiol galite tikėtis atvykdami į CGISCIENCE mokymo centro mokymus:

  • Didžioji dalis mūsų organizuojamų programinių įrangų ir jų darbo eigų mokymo kursų ir konsultacijų yra vedami nuotoliniu „Live Online“ būdu arba kliento darbo aplinkoje.

  • CGISCIENCE yra „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ programinių įrangų gamintojų ir „Trimble SketchUp“ distributoriaus autorizuotas mokymų centras. Tai reiškia, jog visus mūsų mokymų dalyvius apmoko ir konsultuoja tik sertifikuoti mokymų instruktoriai, o mūsų mokymų programos yra įvertintos ir prižiūrimos atitinkamų programinių sprendimų gamintojų arba oficialių jų atstovų.

  • Atsižvelgdami į Jūsų turimas įvairias patirtis bei skirtingą aktualų mokymų poreikį, siūlome skirtingų lygių – pradedančiųjų ir pažengusiųjų, mokymus. O tiems, kurie nori į savo darbo procesus įtraukti kompleksines arba specialiai prie esamų procesų adaptuotas darbo eigas, galime pasiūlyti specializuotus mokymus. Plačiau apie mūsų CGISCIENC mokymo centro komandos organizuojamų mokymų lygius, būdus ir formas, kviečiame skaityti čia.

  • Jei Jus domina pradedančiųjų lygio mokymai, organizuojami grupėms dalyvių, turime Jums naujovę! Nuo šiol rinkdamiesi kursus Jūs galite pasirinkti ir kokios apimties mokymus bei kokius papildomus privalumus prie pasirinktų mokymų norite gauti. Tai padaryti galite įsigiję vieną iš mūsų siūlomų mokymų paketų„Starter“, „Premium“ arba „Elite“.

  • Visi mūsų mokymai yra pagrįsti praktika (project based). Siekdami didžiausio galimo efektyvumo, dirbti pasirinkta programine įranga arba jų kompleksu Jus mokysime ir su jos (jų) įrankiais bei funkcijomis Jus supažindinsime nuosekliai atlikdami praktines užduotis. Taip mokymus Jūs užbaigsite ne tik viską išbandę praktiškai, tačiau ir įgyvendinę savo asmeninį mini projektą.

  • Kiekvienas Jūsų prieš prasidedant mokymams gausite mokymų programą atitinkančius failus, kuriuose rasite tam tikras 3D scenas, objektus, tekstūras ir / arba apšvietimo kitus nustatymus. Turėdami tokią iš anksto mūsų paruoštą mokymų medžiagą Jūs, nepaisant savo mokymosi tempo, visuomet judėsite kartu su visa grupe, o mokymus užbaigsite sukūrę savo asmeninį projektą.

  • Nutarusiems mokytis individualiai – lankstesniu grafiku, kitokiu nei grupėms dalyviu taikomu intensyvumu bei turint galimybę koreguoti mokymų programą, suteikiame galimybę pasirinkti naudotis mūsų mokymams paruošta medžiaga arba mokytis naudojant savo darbinę / projektinę medžiagą.

Visa tai Jūsų laukia mokymų metu. Tačiau mes žinome, kaip yra svarbu, ypač pradedančiųjų mokymus baigusiems dalyviams, žinoti, jog net ir po kursų jie neliks vieni ir gali tikėtis pagalbos. Todėl siekdami Jums padėti kuo geriau įsisavinti naujas žinias ir užtvirtinti dar tik besiformuojančius įgūdžius, mes visiems CGISCIENCE mokymų kursuose dalyvavusiesiems suteiksime galimybę:

  • Pasinaudoti gautomis 2-4 akad. val. trukmės nemokamomis, nuotolinėmis „palaikomosiomis“ / techninėmis konsultacijomis.

  • Savarankiškai pakartoti pradedantiesiems skirtų mokymų metu nagrinėtas temas, peržiūrint mūsų iš anksto paruoštą kurso vaizdo įrašą, jei buvo dalyvautą grupei dalyvių skirtuose mokymuose, arba peržiūrint tiesiogiai vykusių užsiėmimų vaizdo įrašus, jei buvo dalyvauta individualiai organizuojamuose mokymuose.

  • Metų eigoje prisijungti prie kitos dalyvių grupės ir savo anksčiau išklausytą grupei dalyvių organizuotų mokymų kursą nemokamai pakartoti dar vieną kartą.


Rengdami ir atnaujindami mokymų programas bei organizuodami pačius mokymus, visuomet galvojame kaip mūsų kursuose dalyvaujantiems specialistams suteikti kuo didesnę naudą. Siekiame sudaryti sąlygas mokytis taip, jog mokymams pasibaigus specialistai toliau sėkmingai galėtų dirbti savarankiškai, remdamiesi mokymų metu gautomis vizualizavimo ir animavimo darbo eigų ir programinių įrangų panaudojimo žiniomis bei gautais patarimais.


Todėl, jei esate paieškose mokymų kursų, skirtų mokytis vizualizuoti ir animuoti architektūros, interjero, inžinerijos, infrastruktūros projektus bei kurti jų virtualią realybę, naudojant tokius 3D modeliavimo, projektavimo, vizualizavimo ir animavimo sprendimus, kaip #3dsMax, #SketchUp Pro, #Maya, #VRay, #UnrealEngine ir pan., tuomet kviečiame apsilankyti mūsų naujajame CGISCIENCE mokymų centro interneto puslapyje ir susipažinti su mūsų CGISCIENCE komandos siūlomais mokymais, padėsiančiais Jums judėti Jūsų karjeros keliu pirmyn.


Na, o jei esate dalyvavę mūsų mokymuose iki mūsų mokymus organizuojančiai komandai atsiskiriant nuo STUDIO KIBITZ ir vis dar turite ne iki galo panaudotas, bet vis dar galiojančias „palaikomąsias“ konsultacijas, arba esate užsiregistravę į mokymus, kurie dar tik vyks, norime Jus nuraminti. Savo turimomis „palaikomosiomis“ konsultacijomis Jūs galėsite pasinaudoti kada tik Jums prireiks, o Jūsų įsigyti ir suplanuoti mokymai įvyks kaip numatyta.


Tad visus, kurie norėtų pasinaudoti konsultacinėmis valandomis, suteikiamomis baigus mokymus, arba yra pasiruošę toliau plėsti bei gilinti savo turimas žinias, kviečiame apsilankyti mūsų naujajame interneto puslapyje www.cgiscience.lt ir registruotis užpildant jau CGISCIENCE mokymų centro formas arba susisiekus su mumis telefonu +370 655 93439 bei el. paštu mokymai@cgiscience.lt.


Iki susitikimo mokymuose bei konsultacijose!

– CGISCIENCE komanda


bottom of page