top of page

SketchUp Pro ar 3ds Max? Dilema priverčianti bent trumpam stabtelti ne vieną

Updated: May 23, 2022


SketchUp Pro ar 3ds Max? Tai klausimas papuolantis į top trejetuką, kai kalba pasisuka apie interjero vizualizavimo įrankių pasirinkimą. Iš pirmo žvilgsnio nemažai daliai pradėjusiųjų domėtis šiomis programinėmis įrangomis atrodo, kad kažkokio didžiulio skirtumo kaip ir nėra. Tačiau pradėjus nuo to, jog SketchUp yra visų pirma projektavimo sprendimas, o 3ds Max modeliavimo, toliau gilinantis pamatoma, kad skirtumų esama nemažai. Todėl prieš pasirenkant kuria programine įranga bus dirbama įgyvendinant projektus, reikia sau atsakyti į nemažai klausimų. Pavyzdžiui:

  • Kokio detalumo lygio 3D vizualizacijas aš kursiu?

  • Kaip greitai man reikės sukurti vizualizacijas, o po to jas koreguoti?

  • Ar man reikės užsakovui pateikti projekto 2D brėžinius?

Tai tik keletas bendrinių klausimų. Priklausomai nuo įgyvendinamų projektų be šių klausimų tenka atsakyti dar ir į papildomus klausimus, aktualius tik sau ir savo kuriamiems projektams.

Pagrindinius SketchUp Pro ar 3ds Max skirtumus atariame ir keliais pavyzdžiais juos iliustruojame viename naujausių savo video blog‘ų, kurį ir kviečiame Jus žiūrėti.Na, o jei kaip tik šiuo metu esate pasirinkimo kelyje ir peržiūrėjus mūsų komandos paruoštą video blog‘ą iškilo papildomų klausimų arba kažkur girdėjote papildomų skirtumų ir nesate dėl jų tikri, susisiekite su mumis telefonu +370 655 93439 arba el. paštu mokymai@cgiscience.lt ir mes mielai ne tik atsakysime į Jūsų klausimus, bet ir suteiksime reikiamą konsultaciją.

Kommentare


bottom of page