CGISCIENCE LAB – sprendimams rasti, žinioms gauti

Updated: May 12, 2021


Seniai ar jau kurį laiką domitės architektūros, interjero dizaino ar infrastruktūros projektų vizualizavimu, animavimu ar virtualios realybės kūrimu? Mokotės ar planuojate pradėti mokytis įvaldyti tokių programinių įrangų, kaip 3ds Max, SketchUp Pro, V-Ray, Maya, Unreal Engine ar Unity 3D, darbo eigas? Tuomet tikime, jog nepaisant to ar esate šiose srityse naujokas ar nemažą patirtį turintis profesionalas, susiduriate su situacijomis, keliančiomis daug ir įvairaus sudėtingumo klausimų. O jų išsprendimas yra didesnis arba mažesnis iššūkis.


Atsakymų ir sprendimų radimas galimas ne vienu būdu. Viskas priklauso nuo situacijos sudėtingumo lygio. Tai galima spręsti pasirenkant dalyvauti mokymuose ar konsultuojantis, arba šiuos abu būdus panaudojant kartu. Taip galima lengviau išspręsti sudėtingas ir kompleksiškas problemas. Tačiau į tam tikrus klausimus atsakyti galima ir kur kas paprasčiau – žiūrint specializuotus, aiškinamuosius video įrašus, skaitant blog‘us, dalyvaujant webinar‘uose ar workshop‘uose . Būtent tokius klausimų, kylančių kuriantiems architektūros, interjero dizaino ar infrastruktūros projektų 3D vizualizacijas, animacijas ir virtualią realybę, sprendimų ir atsakymų radimo būdus siūlome savo CGISCIENCE mokymo centro (anksčiau žinomas, kaip STUDIO KIBITZ) laboratorijoje – CGISCIENCE LAB.


CGISCIENCE LAB, mūsų mokymo centro komandos sukurta speciali erdvė, skirta dalintis patirtimi, žiniomis, naujienomis, kelti įvairius klausimus ir juos atsakyti. Čia per video įrašus ir blog‘o straipsnius dalinamės savo komandos bei kitų specialistų nagrinėjamomis modeliavimo, vizualizavimo ir animavimo darbo eigomis, atliktomis situacijų analizėmis (Case Study), atnaujintų ir naujų 3D modeliavimui, vizualizavimui, animacijai ir virtualiai realybei kurti skirtų produktų: 3ds Max, SketchUp Pro, V-Ray, Maya, Unreal Engine ar Unity 3D, apžvalgomis ir palyginimais.


Be viso to CGISCIENCE LAB skiltyje dalinamės mūsų komandos anksčiau organizuotų webinar‘ų ir workshop‘ų įrašais. Taip pat skelbiame ir apie būsimus savo nuotolinius renginius, į kuriuos čia pat galima ir užsiregistruoti. Savo organizuojamų webinar‘ų ir workshop‘ų metu stengiamės atsakyti į dažnai kylančius tiek naujokams, tiek patyrusiems specialistams klausimus, parodyti galimus jų sprendimo būdus. Taip pat pristatome atnaujintų 3D modeliavimo, projektavimo ir vizualizavimo programinių sprendimų versijų naujus ir patobulintus įrankius, demonstruojame jų funkcionalumą bei aptariame galimą naudingumą.


Taigi, apsilankę mūsų CGISCIENCE mokymo centro laboratorijoje CGISCIENCE LAB, gausite daug įdomios ir naudingos informacijos, padėsiančios ne tik susiorientuoti tarp rinkos gamintojų siūlomų programinių sprendimų ar tarp specialistų dažniausiai naudojamų, didžiausią efektyvumą ir kokybę teikiančių, darbo eigų, bet ir pamatysite kaip galima spręsti sudėtingas ir kompleksiškas problemas, su kuriomis susiduria net nemažą patirtį turintys specialistai.


Na, o jei tarp mūsų skelbiamų nagrinėtų temų, dar neradote aptarto klausimo, kuris Jums ir Jūsų srities kolegoms yra iš ties aktualus ir dažnai keliantis problemų, tuomet kviečiame susisiekti su mūsų komanda telefonu +370 655 93439 ar el. paštu: mokymai@cgiscience.lt, visa tai aptarti ir mes artimiausiame savo blog'e, socialinės medijos video įraše arba renginyje šiuo klausimu būtinai pakalbėsime.