Substance 3D Sampler

Substance 3D Sampler

Gruodžio 13, 15 d. (9:00 - 16:30)

Kursų trukmė

16 akad. val.

Mokymų tipas

Live - Online

 

APIE KURSĄ


Kuriant architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir kitų sričių projektus 3D vizualizavimo ir modeliavimo programinėmis įrangomis ypač svarbiu aspektu tampa projekto realistiškumas. Substance 3D Sampler – tai programinė įranga, leidžianti sukurti ir naudoti kokybiškas ir unikalias gaminių tekstūras suteikiančias visiems projektas realistiškumo. Didžiausias šio spendimo privalumas - sukurtas tekstūras ir medžiagas galima naudoti visose programinėse įrangose – 3ds Max, Maya, Revit, Blender, Rhino, V-Ray ir kt. Mokymų metu išmoksite kurti aukštos kokybės, foto-realistines ir universalias medžiagas, skirtas įvairių industrijų projektų kūrimui. Mokymų eigoje įgysite reikiamų praktinių įgūdžių, leidžiančių sukurti tekstūras iš nuotraukų, paveikslėlių ar išmanios bibliotekos, taip pat išmoksite sukurtas medžiagas ir tekstūras pritaikyti savo naudojamoje programinėje įrangoje.

Tekstūrų kūrimo metodai

Tekstūros kūrimas iš nuotraukos

Tekstūrų kūrimas Substance 3D Sampler sprendimu yra unikalus savo darbo eiga. Naudojant unikalias šios įrangos darbo eigas, tekstūros gali būti sukurtos iš nuotraukų.

Tekstūrų kūrimo metodai

Darbo eiga su sluoksniais

Sluoksnių supratimas

Substance 3D Sampler darbo eiga - paprasta ir nesudėtinga. Ši įranga panaši į Photoshop - redaguojama ir kuriama sluoksnių pagalba.

Darbo eiga su sluoksniais
Substance 3D Sampler

Substance 3D Sampler

Unikalių tekstūrų kūrimas

Naudojantis pažangiausiais medžiagų kūrimo ir koregavimo sprendimais, foto-realistines tekstūras galima kurti tiesiog keičiant jų savybes. Išmanusis kūrimas leidžia, net turintiems labai mažai reikiamų įgūdžių, gauti unikalias ir svarbiausia itin kokybiškas tekstūras.

Substance 3D Sampler

Medžiagų biblioteka

Substance 3D Assets - foto-realistinėmis medžiagomis, pasižyminčiomis savo universalumu ir unikalumu, turtinga biblioteka. Svarbu pažymėti, jog čia esančios medžiagos turi parametrus, kuriuos keičiant kartu keičiasi ir medžiagų savybės.

Substance 3D Sampler

Integracija

Unreal Engine / Unity3D

Substance 3D Sampler sukurtos tekstūros lengvai perkeliamos į 3ds Max su V-Ray / Corona Renderer, SketchUp Pro su V-Ray, ArchiCAD, Lumion, Enscape ir Revit aplinkas vos vienu paspaudimu. Tai labai svarbu taupant ir efektyviai naudojant savo laiką.

Integracija

CGISCINCE mokymų centre Jūs renkatės ne tiesiog mokymus, o mokymų paketus – mokymų kursas + papildomi privalumai. Įvertinus savo poreikius, Jūs galite išsirinkti mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, labiausiai atitinkantį Jūsų interesus.

MOKYMŲ PAKETAS

STARTER

KAINA

250 €

FORMA

Mokymai grupėje

BŪDAS

Nuotolinis „Live Online“

MOKYMŲ LYGIS

Pradedančiųjų

ORIENTACINĖ AUDITORIJA

mokymų kurso programa yra orientuota į architektūros, interjero dizaino, infrastruktūros ir inžinerijos industrijų specialistus, tačiau puikiai tinka ir baldų gamybos, produkto dizaino ar kitų sričių specialistams.

16 akad. val. trukmės Substance 3D Sampler mokymų kursas.

Mokymams skirta mokymų medžiaga (projektiniai failai).

Į MOKYMŲ PAKETĄ ĮEINA

2 akad. val. trukmės nemokamos, nuotolinės „palaikomosios“ konsultacijos mokymams pasibaigus.

CGISCIENCE mokymo centro paruoštas mokymų baigimo sertifikatas.

Substance 3D Sampler
ATSISIŲSTI MOKYMŲ PASIŪLYMĄ

Kaina

250 €

Gruodžio 13, 15 d. (9:00 - 16:30)

Trukmė

16 akad. val.

UŽKLAUSA

arrow&v
arrow&v
arrow&v

Ačiū, kad užpildėte!

Chaos-TrainingCenter_Logo_Colour-Black_R
image040.png
SketchUp-Authorized-Training-Vertical-12
Authorized_Training_Center_Black_edited.

KODĖL PASIRINKTI MUS?

Esame didžiųjų pasaulio programinių sprendimų gamintojų – „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“, autorizuotas mokymų centras, todėl visus mūsų mokymus veda tik šių gamintojų sertifikuoti specialistai.

Visi CGISCIENCE mokymų centro organizuojami mokymai yra pagrįsti projektiniu požiūriu ir praktiniais užsiėmimais („project based“).

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis gauna mokamąją medžiagą – modelius, tekstūras, scenų apšvietimų scenarijus ir pan., atitinkančią mokymų programos turinį. Todėl net būdamas naujokas mokymų kursą užbaigsite įgyvendinęs savo asmeninį pirmąjį projektą. 

Mokymų kursus siūlome rinktis įsigyjant Jūsų poreikius ir interesus atitinkantį mokymų paketą.

Ne pirmus metus dirbdami su įvairaus profilio ir dydžio komandomis bei įmonėmis, organizuojant specializuotus mokymus, galime Jums pasiūlyti mokymus, skirtus būtent Jūsų komandos individualiems iššūkiams spręsti.

Baigę mokymus gausite tai įrodančius sertifikatus, kuriuos išduoda atitinkamų programinių įrangų gamintojai arba distributoriai, kaip „Autodesk“, „V-Ray by Chaos“, „Unreal Engine“ ir „Trimble SketchUp“.

Klausimus iškilusius po kursų galėsite spręsti kartu su mūsų mokymų instruktoriais, pasinaudodami gautomis nemokamomis, palaikomosiomis konsultacijų valandomis arba peržiūrint po mokymų gautus video įrašus.