top of page

Chaos Cosmos – specializuota V-Ray interjero ir architektūros 3D modelių biblioteka

Jei savo 3D vizualizacijų kūrimo darbo eigose jau kurį laiką naudojate V-Ray 5 vizualizavimo sprendimą, tuomet ko gero teko girdėti, o gal būt net ir pasinaudoti šiais metais Chaos komandos pristatyta naujove – Chaos Cosmos.


Chaos Cosmos yra 3D biblioteka, užpildyta aukštos kokybės 3D modeliais, apimančių 7 kategorijas: baldus, dekoro elementus (vazos, užuolaidos, žvakės, virtuvės rakandai ir t. t.), šviestuvus su jau integruotais švietimo šaltiniais juose, lauko ir vidaus augaliją, transporto priemones, žmones ir HDRI dangaus paveiksliukus.


Pristatymo metu Chaos Cosmos bibliotekoje galėjome rasti vos keletą šimtų įvairių modelių, tačiau praėjus pusmečiui bibliotekos turinys tiek išaugo, jog dabar čia galima rasti tūkstančius itin aukštos kokybės modelių, visiškai paruoštų Jūsų vizualizuojamiems projektams.


Šia biblioteka naudotis gali kiekvienas savo darbo eigose naudojantis V-Ray 5 versiją kartu su SketchUp, 3ds Max, Rhino ar Revit. Kaip Chaos Cosmos dirbama, kai darbo eiga susideda iš SketchUp Pro ir V-Ray 5 for SketchUp kviečiame pamatyti žemiau esančiame video.Chaos kompanijos pasukimas panašiu keliu –pasiūlant V-Ray vartotojams naudotis savo 3D biblioteka, kaip tą jau ne vienus metus darančios SketchUp, Unreal Engine sprendimų kūrėjai, regis užpildė jau seniai žiojėjusią spragą, kuomet prireikus 3D modelių tekdavo ieškoti kitur. Dabar naudojantis Chaos Cosmos galime ne tik gauti reikiamų modelių, tačiau ir nesukant papildomai galvos dėl tų modelių kokybės drąsiai kelti juos į savo projektus. Nes visi šioje 3D bibliotekoje patalpinti modeliai buvo sukurti profesionalų, o prieš įkeliant į Cosmos kruopščiai atrinkti.


Ar Chaos Cosmos atsiradimas reiškia, kad daugiau nereikės patiems kurti 3D modelių? Na, taip būtų teikti gal kiek drąsu. Tačiau žiūrint į ateitį gal būt egzistuoja galimybė, jog ateis diena, kai Cosmos 3D bibliotekoje bus galima rasti būtent tokius baldus, augalus ir dekoro elementus, kuriuos Jūsų klientas pageidauja matyti tiek 3D vizualizacijoje, tiek jau jam įkurtuose namuose.


Na, o pabaigoje kviečiame Chaos Cosmos išbandyti ir Jus. Prisijunkite ir visus šios 3D bibliotekos privalumus pamatykite ir įvertinkite patys. Kaip sakoma, geriau vieną kartą išbandyti, nei šimtą kartų išgirsti. Tačiau nuojauta sako, jog pamačius kokios aukštos kokybės modeliais galima užpildyti savo kuriamą architektūrinę bei interjero 3D sceną ir kaip visa tai pagreitina kasdieninius darbo procesus, Chaos Cosmos ikonėlė V-Ray aplinkoje taps vienu dažniausiai spaudžiamu mygtuku :).


Gero laiko ir sėkmės eksperimentuojant!

CGISCIENCE komanda

Comments


bottom of page